שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
לא עוד סתם משחק של להציל את הנסיכה ^^ 
Bookmark and Share
הדיון נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום

סה"כ 113 תגובות
על פני 0 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא
מאת תוכן
 21/06/2006 [23:56:20]
#1בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_
כנס לפרופיל של your_mother_  שלח הודעה פרטית לyour_mother_  הוסף את your_mother_ לרשימת החברים שלך
מ: שובח

שלום לכם אבירים יקרים!

ברגעים אלה ממש אתם נכנסים לאולם שיש גדול ולבן - יותר מדי לבן לטעמכם, ריח האוכל - שרק בגללו באתם מגיע לאפכם וגורם לכם להרגיש את הרעב ומזכיר לכם למה לעזאזל אתם עומדים פה במקום לבעול איזו נערת בר בפונדק השרוף והשומם

"

דרושים אבירים להצלת נסיכה!
כל הרואה את עצמו אביר (מה שכולל שריון חרב/גרזן מקל בית שימוש/ HK280 או כל כלי נשק אחר,ותואר אבירות מדופלם 8 דורות אחורה (ב3 העתקים)),מוזמן לבוא לארמון המלך שלומפי גרינשטט מידית!
כתובת: רח' הארמון אי שם, עיירה נידחת אך מרכזית וחשובה לעלילה.
כיבוד קל במקום!
                                                      שכר גבוה!!!!!

"

ובכן - אתם עומדים שם ומתנפלים על בקבוקי סופר דרינק וביסלי בעוד המלך (סתם איזה גוץ החליפת משי כחולה שגדולה עליו, נעלי בית לבנות וצמריות, וכמובן כתר!!1), עומד על איזו בימה מאחורי איזה עמוד שעליו מוחזק איזה מיקרופון, וומכחכח בגרונו (לאלה מביניכם בעלי אינטלגנציה מעל -3 אתם מבינים שהוא מנסה להשקיט אתכם...)

___

וול - זה היה טיזר!

ועכשיו תשאלו - טיזר למה?

ואני יענה (ולא אענה - או שהפך P=), זהו משחק פורום אינסטנט מהסוג האהוב על כולנו: מה שכולל 3 דברים:

1) סעיף בשביל הרשמיות ההוד וההדר! (שלי כמובן)

2) שיחה קומוניסטית.............................................סתם P=

2) הרבה חוש הומור - אך טיפת רציניות - אל תתפוצצו מצחוק כשההיפופוטם שהאכלתם אותו חצי קילו דינמייט מתפוצץ לו תוך כדי ריקוד על חד אופן... זה אמנם משעשע - וזה מה שאני דורש/מבקש/מתחנן!

3) בהודעתכם הראשונה תארו את עצמכם (בשום פנים ואופן לא ביו מפורט - מי שמפרט אני ירביץ לו), את האביר/ה שהנכם - (חיית רכיבה נאמנת, כלי נשק, הרגלים מוזרים וכו' - תתפרעו!), ומה הוא עושה שם - האם הוא זולל ביסלי להנאתו - או יושב שם עם חבר מרעיו ומנסה להדליק נודים עם flint&steel
אל תשלחו דמויות אלי לבדיקה - עברתם כולכם! פשוט תכתבו בהודעה מי אתם מה אתם...

4) תזרמו! מי אמר שצריך להיצמד לחוקים

5) (סעיף 4 היה מאוד שנון - כי אמרתי שיהיה 3 סעיפים וסעיף 4 אומר שלא צריך להיצמד לחוקים XD)

6) תהנו! זהו דיון לתוך הלילה ואולי מחר/מחרתיים - כל עוד יהיה לי כח

בס"ד

בחיים יש תירוצים ויש הצלחות
נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [00:45:52]
 22/06/2006 [00:10:34]
#2בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
Pizza-Man
כנס לפרופיל של Pizza-Man  שלח הודעה פרטית לPizza-Man  הוסף את Pizza-Man לרשימת החברים שלך
מ: Thunder mount
אין כמו פרודיות על אבירים!  אני אנסה לצוץ עם רעיון לדמות בקרוב.

22/06/2006 [00:37:51]
#3בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
כנס לפרופיל של dragonian  שלח הודעה פרטית לdragonian  הוסף את dragonian לרשימת החברים שלך
שליטתי ביותר. צריך לגוון בתוך כל הרצינות.

לא, לא. אני לא דרקוני ולא דרגוניאן. אני דרגון! ד-ר-ג-ו-ן! באנגלית זה dragonian אבל בעברית- ד-ר-ג-ו-ן! ואני נהג.
 22/06/2006 [00:41:02]
#4בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_
כנס לפרופיל של your_mother_  שלח הודעה פרטית לyour_mother_  הוסף את your_mother_ לרשימת החברים שלך

אני יודע אני גאון ^^

ועכשיו דמויות!

*עוד חשוב להבהיר שאין שום סינונים ובדיקות מצידי - את הדמות אתם רושמים מיד בהודעת הפתיחה שלכם! תיאור קצר ומצחיק - שיהיה לאנשים לקרוא!*

נ.ב.

אם מישהו שולח לי הודעה פרטית - זה סימן שדרקון אכל אותו!

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [00:44:52]
 22/06/2006 [00:45:24]
#5בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
כנס לפרופיל של OmerBY  שלח הודעה פרטית לOmerBY  הוסף את OmerBY לרשימת החברים שלך
מ: wrrrrrrrry
אממ, אולי גם אני אצטרף? אבל רק אם זה קצר מהלילה עד הבוקר והומוריסטי...
טוב, נחלטר דמות אביר... לא ציינת איזה עולם והכל, אז אני אלך לפי עולם שלנו, רק קצת יותר הומוריסטי...
אני נער רזה בגובה בינוני, אבל לובש שריון אבירים שנראה עליי ענקי(יענולאנשים ממש שמנים...לא גבוהים) ואני מסתובב עם החרב הענקית שלי!(*לא באמתענקית... בגודל של חרב קצרה רגילה) ומדבר בקול גבוהה מאוד! וכמובן שאניהאביר האמיץ והחזק ביותר שהרג כבר 200 שודדים(... לא ממש...) ובא לארמוןבשביל להציל את הנסיכה(שמעתי שיהיה להם קולה, לא סופר דרינג... גם כן כלהסופרים של הדתיים האלה...)
אני שומר לעצמי את המקום להשאיר הפתעה עם הדמות, אם אני ארצה כמובן...
אז בנתיים, להסתער על הביסלי!

22/06/2006 [00:47:17]
#6בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
כנס לפרופיל של dragonian  שלח הודעה פרטית לdragonian  הוסף את dragonian לרשימת החברים שלך
אביר שבברור עבר את הגיל המותר למעשי גבורה בעל שפם מרשים וארוך, שריונו מחליד ומפיל חתיכות ברזל מיותרות או שלא. פניו החיוורות החולמניות מחווירות בהתרגשות מניף סכין מטבח מדוחכת וצועק בקול מוגזם: "אני סר דון קלבוששוש השביעי ניצב לעזרת המלך!" ומשתעל עזות.

לא, לא. אני לא דרקוני ולא דרגוניאן. אני דרגון! ד-ר-ג-ו-ן! באנגלית זה dragonian אבל בעברית- ד-ר-ג-ו-ן! ואני נהג.
 22/06/2006 [00:55:40]
#7בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומר: בעוד אתה מסתער על הביסלי (בצל כמובן, אחד המרכיבים הסודיים ביותר באבק שריפה מתוצרת ב.ו.מ בע"ם) אתה מגלה להפתעתך שאחד האבירים האחרים, העז לשלוף לך את הביסלי האחרון מהצלחת - הוא מלקק אותו ומחזיר אותו לצלחת עם חיוך זדוני - חסר שיניים לחלוטין - אך זדוני בהחלט!

קלבוששוש (או בשמו האמיתי ושאם נגלה אותו מכשפים יוכלו לשלות!!1 בגופו) - דרגוניאן: מיד כשאתה מתעטש מגיח משרת שכל מה שאתה מצליח לקלוט ממנו זה חליפת פינגווין ואף מורם. הוא מושיט לך טישו מקנח את אפך ומסתלק משם.
אתה מצליח לקלוט את סכינך החלוד מבריק! ובעל ריח קלוש (אך יציב) של לימון...

22/06/2006 [00:57:54]
#8בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian

הוא לוקח את סכינו: "חרבי- אסקלידר הכמעט קסומה והלא קסומה רק בגלל בעיות קתציביות!" הוא לוחש זאת בהתרגשות, כמו לחש עתיק.
"הנצא להרפקתה רעיי?" ונופל על שולחן הביסלי.

22/06/2006 [01:00:22]
#9בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
כנס לפרופיל של OmerBY  שלח הודעה פרטית לOmerBY  הוסף את OmerBY לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-22 00:55:40

עומר:בעוד אתה מסתער על הביסלי (בצל כמובן, אחד המרכיבים הסודיים ביותר באבקשריפה מתוצרת ב.ו.מ בע"ם) אתה מגלה להפתעתך שאחד האבירים האחרים, העזלשלוף לך את הביסלי האחרון מהצלחת - הוא מלקק אותו ומחזיר אותו לצלחת עםחיוך זדוני - חסר שיניים לחלוטין - אך זדוני בהחלט!

"אתה...אתה... חוצפה כזאת לא ראיתי שנים רבות... יש לך מזל שאנחנו באמצע הארמוןאז אני לא אחבוט בך... וגם שאותו הביסלי נפל על הרצפה אז לא תיכננתיעליו..."(היא מלוכלכת נכון?)

22/06/2006 [01:01:17]
#10בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

srdubhti! או בשמו העברי דרגוניאן: אתה נופל על שולחן הביסלי - אך טעות איומה עשית - נפלת בזאת על הביסלי האחרון והמלוקק שנשאר בצלחת! במזל גדול שאתאיסטים ודתיים יריבו שנים אם זה היה נס מאחד האלים או לא, שאף בקבוק סופר דרינק לא נשפך עליך...

עומר: הרצפה איננה מלוכלכת היא נקייה כמו מראה - ולמען האמת אתה מסוגל לראות כמה אבירים שהחליטו שזה משעשע מאוד לבדוק מה יש מתחת לחצאיות מברזל של אבירות בעזרת הרצפה...

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [01:03:19]
 22/06/2006 [01:01:48]
#11בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"האם אתה גולם מכושף מרושע שמאיים עלי בקרב?" שואל דון קלבושושוש בנימוס ומניף את סכינו הבלתי מאיימת לחלוטין.

22/06/2006 [01:07:46]
#12בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-22 01:01:17

עומר:הרצפה איננה מלוכלכת היא נקייה כמו מראה - ולמען האמת אתה מסוגל לראות כמהאבירים שהחליטו שזה משעשע מאוד לבדוק מה יש מתחת לחצאיות מברזל של אבירותבעזרת הרצפה...

כזאת התנהגות... לא יכול להיות שזאתהתנהגות של אבירים עם תואר 8 דורות אחורה! לא יכול להיות יותר מ4! הם לאאבירים אמיתיים! הם חייבים להיות מרגלים מושתלים!
מרוב הזעם אני חובט עם החרב הארוכה(לא כל כך...) שלי על השולחן, ונזהר כמובן שלא לפגוע בביסלי בטעם פלאפל.

22/06/2006 [01:14:34]
#13בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"ובכן?" מנופף ב"חרבו(?!Oo)" לעבר עומר. "התעז להלחם עמי- אורק מול אביר?"

22/06/2006 [01:17:09]
#14בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

דרגוניאן: תוך כדי איום על קיומו של האביר עומר צל מכסה לפתע את פניך - אביר (נקרא לו X) תופס בגרונך ומרימך אלעל! הוא פונה אליך בנימוס ואומר : האם כיוונת הצהרה זו לאוזני - והאם נפנפת בכלי משחית זה לעברי? כי אם כן אאלץ גם אנוכי לחפוץ בהשמדתך

עומר: בעוד אתה שולף את החרב ה...(שבתכלס זה לא הגודל זה איך שמשתמשים בו) ניגש אליך דון קלבושושו ומורם אל על

22/06/2006 [01:19:11]
#15בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"מה? האמת שלא אדוני הערפד במסווה אבל אשמח לטהר את הועלם גם מרשעותך!" ומתחיל נופף ברגליו וחרבו המהוללת באמוץ רב.

22/06/2006 [01:22:36]
#16בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"האם אורק זקן כמוך מסוגל נגד אביר כה חסון וצעיר כמוני? עם חרב כה גדולהשכשאני מגיע לנפח להשחיז אותה הוא אומר שהוא לא מטפל בתרנים?
אה! בוא נראה מה יש לך להציע!"

ע:"לאחשוב... אני חושב שאפילו נגד הבחור המגודל הזה אין לך סיכוי... אםאתהמתפתל ככה נגדו, אין לך סיכוי נגדי, כי אני היא, אמממ, סליחה, הוא!הגיבורהאמיץ עומרקלוס! שחיסלתי במו ידיי 200 שודדים!"(אין לי כח לחשוב עלשםמקורי)

נערך ע"י OmerBY בתאריך 22/06/2006 [01:27:06]
נערך ע"י OmerBY בתאריך 22/06/2006 [01:28:08]
 22/06/2006 [01:25:04]
#17בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
His Dudeness
כנס לפרופיל של His Dudeness  שלח הודעה פרטית לHis Dudeness  הוסף את His Dudeness לרשימת החברים שלך
מ: Westrose
אני מקווה שלא מאוחר להצתרף כי אני משועמם קשות (ונמאס מפורנו אחרי כמה זמן...)

תיאורי :
תיאור חיצוני:   גובה מעל 2 מטר.  שוקל קרוב ל 130 קילו. שערות על הכתפיים שהיו מביישות את נדב הנפלד.
בקיצור, גרסה שעירה ולבנה של שאקיל.
אופי:  דבר ראשון , הניק ניים של האביר שלי הוא טייני ולמרות מראהו החיצוני יש לו נשמה טובה ומוח של בן 7 .
מדבר מאוד מאוד לאט.
הוא נוהג להסתובב עם אנשים קטנים (בדר"כ ג'ינג'ים) שאומרים לו מה לעשות.
למרות שהוא נשמה טובה , תמיד הוא מוצא את עצמו בצרות בגלל החברים שלו שמסבכים אותו.
בקיצור, סטייל יובב מפינוקיו.
ציוד:  כמובן איך לא... אלה משוננת גדולה ששוקלת קרוב ל20 קילו.  סוס שמן וזקן  שנראה כאילו הוא הולך למות כל רגע.

יאללה...

"Shomer fucking shabbos"
 22/06/2006 [01:27:31]
#18בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
His Dudeness
כנס לפרופיל של His Dudeness  שלח הודעה פרטית לHis Dudeness  הוסף את His Dudeness לרשימת החברים שלך
נכנס לחדר עם האלה מושענת על הכתף
קול בס עמוק ואיטי :

"שלום..ראיתי מודעת דרושים בכיכר הכפר שמחפשים פה אבירים...
היי מי גמר את הביסלי ??

"Shomer fucking shabbos"
 22/06/2006 [01:27:34]
#19בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"קדימה!" מנסה לקפוץ הזקן מאחיזת האביר המסתורי. ומתגלגל עליו בערמת שריון כושלת.

22/06/2006 [01:32:25]
#20בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

דרגוניאן: אתם מתגלגלים לכם בערמה גדולה של קש שהופיעה פתאום על הרצפה, על מנת לבלום את נפילתכם... הוא מסתער עליך ומנסה בערמומיות לשלוף את שיערות הנחיריים שלך!!!

טייני:אתה נכנס לאולם ובעודך לא יודע מה לעשות כהרגלך, (למרות שזה כבר 5 ימים אין לך ג'ינג'י קטן שיגיד לך מה לעשות מאז התאונה המצערת עם הספסל הציבורי והבמבה (><)), אתה רואה את שולחן הביסלי הריק (!!!) ולידו ערמת קש שעליה נאבקים X ו Y (דרגוניאן בעצם - אבל Y נשמע יותר מגניב) ועוד הרבה מאוד אבירים שמפוזרים בכל האולם - וכמובן את המלך שממשיך לכחכח בגרונו (צבעו הנוכחי-סגול)

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [01:36:12]
 22/06/2006 [01:35:53]
#21בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"אויה איוה! שערות אפי המפאירות!" זועק וחובט ברסיסי קסדתו  המתפוררת את X.

נערך ע"י dragonian בתאריך 22/06/2006 [01:37:21]
 22/06/2006 [01:37:27]
#22בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
אני חוזר לביסלי פלאפל בהפגנתיות שאם האורק הזקן לא יכול לטפל במר X אין לי מה לעשות שם...

22/06/2006 [01:40:39]
#23בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
His Dudeness
כרגיל לוקח לטייני מספר דקות לנתח את המצב ולהחליט על פעולה.
-מניח את האלה על שולחן הכיבודים-
תופס את x ביד ימין ואת y ביד שמאל.
מנער אותם מספר שניות.
"מי האחראי פה ? "
פונה לבחור עם הכתר ונעלי הבית.
"תשמע אני ממש מצטער על הנברשת בכניסה...אתם ממש צריכים להגביהה את התיקרה"
מזהה ביסלי פלאפל על הרצפה ששרד ומניח את שני האבירים.

"Shomer fucking shabbos"
 22/06/2006 [01:43:56]
#24בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומר: אתה מגלה לפתע שכל הביסלי נעלם! ואיתו השתייה ואיתם השולחנות! ומשרתים עומדים לפתע עם שלטים שבהם כתוב: "נא לשמור על השקט!"

טייני: המלך פונה אליך ומבקש ממך בנחמדות "התוכל להשקיט את כולם לרגע?"

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [01:45:27]
 22/06/2006 [01:46:11]
#25בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
לאחד מהמשרתים:"מה הקטע? איפה האוכל? הבטיחו כיבוד קל, וכל מה שנשאר פה זהחבורה של שמנים שעושים ערמת ילדים ובחור עם נעלי בית שמחליף צבעים"

22/06/2006 [01:47:31]
#26בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
His Dudeness
טייני מגיב קצת לאט (המלך לא ג'ינג'י ...)
זורק את הבקבוק סופר דרינק בטעם קוקטייל ומעמיד את שני האבירים כאילו היו בובות סמרטוטים.
"אני חושב שלבוס יש משהו לומר"

עריכה: יאללה בוא נתחיל להריץ אנחנו תקועים באותו קטע כבר עמוד וחצי.

"Shomer fucking shabbos"
נערך ע"י Dark_Raven בתאריך 22/06/2006 [01:48:28]
 22/06/2006 [01:49:27]
#27בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומרקלוס: אחד המשרתים שאליו פנית מגיב בחזרה: "כשהמלך מגיע למצב כחול בהיר זה סימן שצריך להוריד את הכיבוד השתייה והכל... אפילו את השאלטר - רק שלא מצאנו אותו... כי הוא עומד לדבר!" והוא מסמן לך "ששש!!!" עם יד על השפתיים!

22/06/2006 [01:50:33]
#28בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
ממלמל לעצמי:"כן... צריך לזכור, אני צריך להעמיד פנים שאכפת לי מלהציל את הנסיכה..."

22/06/2006 [01:59:08]
#29בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

OODM: יש קצת יותר אבירים באולם מהם - וגם הם ברעש...

לפתע נשמע איום (מלשון אימה) איום ונורא באולם - כל כלכך איום - שכולכם משתתקים מיד!

"אם אתם לא בשקט אני מוציא את ג' יפית מהצינוק" צווח המלך!

"ועכשיו שאתם בשקט סוףסוף, אני מטיל עליכם את ה-מ-ש-י-מ-ה!!!" תוך כי ה'י' של המשימה נראה לפתע ברק בחלון...
המשימה שלכם היא להציל את הנסיכה שלי!

*כל האבירים נראים מתרגשים לאללה - אבל זו העמדת פנים*

אבל תדעו לכם שזה לא יהיה קל היא נמצאת בטירה רחוקה ובדרך שוכן לו גשר הדרקון, הר השדים - וים של אש!

לפתע נשמע רשרוש באולם, כל אחד מהאבירים מתחיל למלמל משהו על זה הרופא המשפחתי בעצם אמר להם להישאר במיטה ולשתות גוגל מוגל כי יש להם חום...
המלך מכחכח בגרונו ל2 שניות ומפסיק
מכחכח עוד פעם ל2 שניות ומפסיק
המתנדבים מתבקשים לגשת לכאן ולחתום את שמותיהם, או X, או X אם זה שמם ולצאת מיד! אם אינכם מעוניינים - הדלת בכיוון ההוא...

*מעט מאוד מן האבירים ניגשים קדימה הרוב מתחיל לנהור החוצה הוילונות נסגרים ומאחוריהם כתוב באותיות זהב גדולות ACT 2!

OODM: עכשיו תכתבו מי ניגש קדימה! תגובת המשך שלי מחר!

22/06/2006 [02:01:15]
#30בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
dragonian
"אנינ אני!" צועק דון קלובושושוש ורץ וכושל ומתגלגל וחותם "דון שכחתי מי."

22/06/2006 [02:02:28]
#31בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
נו טוב, אין מה להפסיד, ניגש קדימה וחותם עומרקלוס...
פונה למשרת ממקודם:"עכשיו אפשר את הביסלי?"

(יענו זה ממשיך מחר בלילה, או שתהיה מציק וזה יתחיל ביום עצמו, כי יום זהאיכסה?בכל מקרה תזכיר לי להכנס, אני לא נמצא בפורם הזה כל כך הרבה...)

22/06/2006 [02:04:16]
#32בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

זה ימשיך כנראה מחר בלילה... שיהיה לעוד אנשים זמן להיכנס

^^

22/06/2006 [02:06:17]
#33בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
His Dudeness
טייני מאוד מתרגש מהעובדה שהוא הולך לחתום על נייר (הוא עדיין לא עשה זאת בחייו...)
קופץ בשמחה כמו ילד קטן
ומשרבט סמיילי מעפן במקום של החתימה.

(אמאש'ך כבר פרשת ? ... )

"Shomer fucking shabbos"
 22/06/2006 [02:07:59]
#34בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

יאפ...

לצערי...

נחתה עלי עייפות בגודל של יתוש.. או יתוש בגודל של עייפות...

מה בעצם הוא הגודל של העייפות?

(פשוט דרגוניאן פרש לישון - ואני רוצה עוד קצת אנשימים במשחק)...

22/06/2006 [04:09:21]
#35בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
כנס לפרופיל של -Blaze-  שלח הודעה פרטית ל-Blaze-  הוסף את -Blaze- לרשימת החברים שלך
מ: The 615
הדמות שלי:
מעין אביר מעט לא יוצלח, עם כרס בירה חביבה, ולא מגולח, רוכב על חילזון מרוץ בגודל של סוס בערך (ואני מקווה שמותר, כי זה אכן עולם ביזארי למדי! אם לא אז זה סתם סוס צנום ומסכן) שמשוכנע שהוא האביר החזק והאימתני ביותר שקיים.
מצוייד בחרב שנראית באמת טובה, אבל מוזנחת מאוד ומלוכלכת.

הוא נכנס אל האולם בדרמטיות (בדיוק כשנשמע הברק במליה "המשימה"), פשוט אפחד לא שם לב.
כאשר הוא מבחין כי אזל הביסלי, הוא צועק "הבאתי עוד ביסלי! גריל!!!", לאחר השתהות קצרה הוא מוסיף "בלי כיייייייייייבודים!"הוא שולף שקית אישית של ביסלי גריל, מנקה אותה מהאבק, ואז פותח אותה ומנשנש להנאתו, והנאתו מוגזמת ומופרזת. "יאללה, בוא נציל את הנסיכה הזאת, אני מקווה שיש לה קצת קינלי או משהו למה הגרון שלי מזה יבש!"
הוא צועד לכיוון המלך ומנסה לשלוף את חרבו בדרמטיות, מה שיראה את נאמנותו, אבל הוא מחזיק ביסלי! שתי חתיכות ביסלי נופלות על הרצפה, אך הוא לא מבחין בכך. הוא מתקדם לכיוון המלך.

Auto Emocion
נערך ע"י -Blaze- בתאריך 22/06/2006 [04:10:08]
 22/06/2006 [05:55:50]
#36בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עדכון בוקר! (כי בא לי ואני ער...)

בלייז: אתה מתקדם באיטיות לעבר המלך לפתע אתה מבחין ביונה המופיעה מאי שם - לוקחת את הביסלי בפיה ומזנקת לאי שם בחזקה! וזה מלמד אותך הא ודא על משמעות החיים...
המלך רואה את התקדמותו של האביר ואומר (כלומר לא הוא אומר אלא משרת - ובעצם גם הוא לא אלא משרת אחר - אבל זה נחשב כאילו זה מהמלך - כי הוא אמר לאמר): "תחתום כאן!

22/06/2006 [15:10:34]
#37בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
‎Ozymandias
כנס לפרופיל של ‎Ozymandias  שלח הודעה פרטית ל‎Ozymandias  הוסף את ‎Ozymandias לרשימת החברים שלך
מ: מש בסדר

שם:אחמד

תיאור חיצוני:  לבוש שיריון אבירים קליל,עטוף בסחבות לבנות מרופטות בעלות יכולת להכיל כמויות לא סבירה של חפצים.אוחז במקל ובחרב מעוקלת. בעל גאה של עשרות שפמים-אבל כרגע שפם דקיק וערמומי.

אופי:  אחמד הוא נבל ממולח אשר מזייף ועושק כל מה שנקרה בדרכו.מחפש התעשרות מהירה ולא מחייבת.

ציוד:  מקל,חרב מעוקלת,סחורה(מקוריתתת!זיל הזולללל!)אישורים מזוייפים,שיריון קליל.

לאחר שהצליח לברוח מהשוטרים עצר אחמד למנוחה על עמוד קרוב, שכלפתע מודעה ציבעונית תפסה את עיניו,אחמד הנדהם קרא אותה חיש חש והחל להוציא מספר דפים דהוהים מגלימותיו ,זייף אישור ועץ משפחה קצר ואץ רץ לארמון!

:]

אדם שיודע רק שלוש-מאות מילים, חושב רק בשלוש-מאות מילים.
 22/06/2006 [16:26:37]
#38בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^
כנס לפרופיל של ^PsYcHo ^  שלח הודעה פרטית ל^PsYcHo ^  הוסף את ^PsYcHo ^ לרשימת החברים שלך
מ: שרת שחור

או,או- גם אני רוצה !! הנה זה בא....:

שם: קורצ'אק.

ציוד: קורצ'אק לובש על גופו שיריון שעשוי מחתיכות פח שהיו פעם גג ביתו, אוחז בידו את פטישו האיתן ש"השאיל" מחקלאי בצפון הממלכה, בעל נעלי עור ,חגורת עור, וכפפות עור שבעבר היו על הפרה שלו.

אופי: קורצ'אק הוא לא מה שתקראו "הבחור הרגשן". אם הוא צריך משהוא, הוא יעשה הכול על מנת להשיגו (גם אם זה אומר לדחוף ת'ראש לתוך שתן של סוס..) סגנון דיבור של עילג מושלם. "אם קורצ'אק צריך, קורצ'אק צריך !"

קורצ'אק בידיוק חזר מהבר לאחר ההפסד של קבוצת "ריו דל מונדו" בשש-בש כשראה את ההודעה. הוא תלש אותה מהקיר והלך לביתו לסדר לעצמו ציוד ומשם..לארמון.

גיזזיני ואגרשך עדפיני במילך ~ביאליק~ משמעות: תני לי גזוז, ואתן לך גרוש ואת העודף , החזירי לי במיל.
נערך ע"י psycho is guso בתאריך 22/06/2006 [16:32:31]
 22/06/2006 [16:35:29]
#39בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עדכון צהריים ^^

OODM: השלמה לאלה שעדיין לא חתמו! (רמז דק בעובי פיל ->|--------------------|)

אחמד: ברגע הגיעך לארמון (לאחר שעברת 2 מרדפים קצרים, ואחד ארוך) אתה מוצא את עצמך תחת אלפי רגליים של אלפי/2 (בגלל שלכל אביר יש 2 רגליים בממוצע) אבירים שעדיין מממלמלים משהו כמו - "ידעתי שהייתי צריך להישאר בבית", ו "פעם הבאה אני אקשיב לאמא"... כשאתה מתקרב לארמון אתה רואה את מעט האבירים שבפנים מתקרבים לבימת המלך וחותמים על מסמך כלשהוא...

קורצ'אק: "איך הם יכלו להפסיד בשש-בש" - אתה ממלמל לעצמך כל הדרך לארמון, תוך כדי שהכפפות שלך לא מפסיקות להשמיע מין סוג של "מווו", כנראה שהם לא יעלו ליגה - מה שיגרום לפחות אנשים לבוא לפאב, מה שאומר שעמום, מה שאומר פחות כיף מה שאומר - להציל נסיכה!
וזה מה שאתה עושה - אתה ניגש לארמון המלכותי במרכז העיירה - הארמון גדול ולבן! והכי חשוב - ריק??? בפנים אין כמעט אף אחד - אלא אם כן אתה מחשיב כמה נמלים שגוררות פירורי ביסלי מהרצפה ומס' מועט של אבירים (כל יוצא צרנוביל יכול למנות את מספרם על יד אחת ^^) שניגשים לבימת המלך לחתום!

22/06/2006 [16:45:24]
#40בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^
כנס לפרופיל של ^PsYcHo ^  שלח הודעה פרטית ל^PsYcHo ^  הוסף את ^PsYcHo ^ לרשימת החברים שלך

קורצ'אק:

נעמד בפתח הארמון ומגרד בראשו כתגובה למה שרואות עיניו "על מה חותמים ?!?" שואל קורצ'אק באוויר, ללא שם קוונה לקבלת תשובה,ולאחר מכן: "גם קורצ'אק רוצה ! תביא ת'עט ! " חגורת עור עושה לקורצ'אק שפשפת.... וקורצ'אק עושה את דרכו לכיוון ההתגודדות, תוך כדי שהוא מפסק את רגליו ומנסה כמה שפחות שיגעו זה בזה.

גיזזיני ואגרשך עדפיני במילך ~ביאליק~ משמעות: תני לי גזוז, ואתן לך גרוש ואת העודף , החזירי לי במיל.
 22/06/2006 [17:03:16]
#41בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
RageBot
כנס לפרופיל של RageBot  שלח הודעה פרטית לRageBot  הוסף את RageBot לרשימת החברים שלך
מ: אסטרמיינד

פתאום מתפרצת לאולם אישה לבושת שריון, עם רולים בשיער הבלונדיני שלה, כפפות עור על הידים וזוג מגפים ארוכים (ארוכות?) מעור שמכסים את זוג החרבות שלה, היא לובשת שריון שהיה מבייש ילד בן 4 באיכות שלו, תוך כדי צעקות "מצטערת שאיחרתי, השעון שמש שלי התקלקל"

שם: סרפיטה (Seraphita).
תיאור: כתוב למעלה, לרוב בלי רולים בשיער, חרבות בנדן, ומגפים וכפפות במקומם, היא מאוד יפה.
אופי: סרפיטה מאוד מפוזרת, היא תמיד מאבדת את הדברים שלה, וקשה לה להתמצא, היא גם מאוד מיומנת בחרבות שלה... והיא לסבית |:

סרפיטה הגיעה לארמון אחרי ששמעה שמועה על כך שהנסיכה היפה של המלך נחטפה, ושהוא מחפש גיבורים שיצילו אותה.

I am the King of Gabon, i'm sorry, but I rule. This ocean, it's mine. All those Fang and Kota members, they know where the power is shifting. I'm king, Cheers. PSN - RageBot
 22/06/2006 [17:10:44]
#42בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
כנס לפרופיל של ru  שלח הודעה פרטית לru  הוסף את ru לרשימת החברים שלך

לפתע אתם ושמעים קול מוזר ואיש עוד יותר מוזר מתפרץ לאולם על אופניים וניתקע בערימת הביסלי בפינה (כל הביסלי נעלם לאחר שהאיש קם  , מתאושש וניזכר שהעלימו את הבסילי)

על אפו ישנם זוג משקפיים שחורות וגדולות במיוחד ובידו מקל עץ -ניכר בו שהוא עיוור  (חשוב לציין שהוא לבוד בגופייה).

"היי טאטלה! יש לכם מאט ביסלי בצל לעיוור מסכן כמוני?" הוא פונה לעבר האיש הקרוב ביותר תוך כדי שהוא מנופף במקלו . לאחר מכן הוא מתחיל ללכת אל עבר המלך בצעדים כושלים ובדרך מצליח לפגוע בכמה אנשים .

נערך ע"י untitled בתאריך 22/06/2006 [17:11:51]
 22/06/2006 [17:12:24]
#43בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
כנס לפרופיל של -Blaze-  שלח הודעה פרטית ל-Blaze-  הוסף את -Blaze- לרשימת החברים שלך
אה, עוד אין לדמות שלי שם, אז אני אקרא לה...
זוקנובלס!

זוקנובלס:
"אתה חושב שאתה יכול לצוות על אביר רם מעלה עם שושלת של11  דורות אבירידם שקדמו לו!!!"
ולאחר עצירה קטנה הוא מוסיף:
"יש לך מזל שאני בן לרק 8 דורות! אני אחתום!"

זוקנובלס מנקה את השומן של הביסלי מהידיים על האביר הקרוב ביותר וחותם. לאחר החתימה הוא ממשיך לנשנש ביסלי.
"ואני מקווה שהנסיכה הזאת לא צ'רקסית! אני שונא צ'רקסים!"

Auto Emocion
 22/06/2006 [18:33:32]
#44בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

זוקנובלס:

המשרת של המשרת של המשרת של הדוד של הגיס של השכן של אשתו ששכבה פעם עם קרוב רחוק של המלך אומר לך: "עכשיו שחתמת במסע בעקבות הביסלי... אמ.. הנסיכה - לך לך לסוס האביר שלך *כאן הוא מתפוצץ מצחוק* שמחכה לך! ותצטרף לשאר האבירים שמתארגנים ליציאה לקראת גשר הדרקון!!! (ברקים נשמעים לפתע מחוץ לחלון וצחוק מרושע וצרוד פורץ מרמקול שנמצא בפינת החדר)...

מר עיוור:

כשאתה מתקרב לך למלך (הבחור ההוא שעושה הרבה רעש) אתה מריח לפתע ריח חזק ביותר של ביסלי בצל, בעצם זה ריח יותר מדי חזק!, אחד האבירים בטעות תקע גרעפס (שיהוק בלעז) אל מול פרצופך! הראש שלך מסתובב לפתע - ואתה רואה/ או שלא (^^), מעגלי צבעים שמרצדים לך מול העיניים בעוד אתה נופל על הרצפה שמכוסה קש לפתע! תוך כדי מלמולי רוגזה על ש "בזמני היו מכסים את הרצפה בנוצות אווז!!! אווז!!!!!" ניגש אליך משרת ומלווה אותך אל דוכן המלך! - שם הוא מגיש לך עט נובע משובח! (ולא - אתה לא תוכל לקחת אותו ולמכור אותו לפונדקאי הקרוב בשביל mana potion)

סרפיטה:

בהגיעך לאולם כבר גרמת ל4 אבירים לתפוס את הצוואר - יופי לך! האולם כבר ריק מתוכן ומאוכל, וכל מה שיש בו הוא רק מעט אבירים שמתחננים לעט שלא יאכל את נשמתם... או... ואיזה זקן שהחליק לרצפה בעקבות גרעפס רצחני שיצא מפי אביר מזדמן (נקרא לו Y)...

OODM: החל מההודעה הבאה שלי - לא יוזכר יותר ביסלי O: הודעת פתיחה לact 2 ב9 בערב!

22/06/2006 [19:04:02]
#45בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:

"סוס?! סוס?! סוס היא חיה נחותה לעומת... שבי! כן, שבי, חילזון המרוץ שלי, נצר לשושלת שבלולי מרוץ עתיקת יומין!"
"אבל אנחנו צריכים צידה לדרך! אני דורש שתציידו אותנו במלאי תפוצ'יפס שיספיק לכל המסע! וגם ארז בקבוקי מיץ פז לכל אחד ואחת מאיתנו!!!"

Auto Emocion
 22/06/2006 [19:12:19]
#46בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

זוקנובלס: "אני מצטער אבל אנחנו לא עובדים ככה היום", אומר לך הפקיד - 1.62 גובהו - "לך תקנה ותביא קבלות בסוף המשימה!, אנחנו מחויבים לכך מתוקף חוק המס לשנת 1234 ליצאת הפלופ הגדול! (כנראה שאותו משרת היה מגזע המורדיבים שמאמינים שהעולם החרא שאנחנו חיים בו הוא באמת היה פעם חרא... P=), ועכשיו לך ותצטרף אל ידידיך למוו... למסע"...

22/06/2006 [19:16:34]
#47בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
‎Ozymandias
כנס לפרופיל של ‎Ozymandias  שלח הודעה פרטית ל‎Ozymandias  הוסף את ‎Ozymandias לרשימת החברים שלך

אחמד:מתגנב בערמומיות לראש התור שולף דוכן מתקפל מבין הסחבות!

חרבות קוטלות דרקון-1100 פיסות זהב!

שיריון מראה-500 פיסות זהב!

שק אוצר-5פיסות כסף!

מוצא דרקונים-50פיסות כסף!

אלו המוצרים! מכריז אחמד בקול מפתה.

ולאחר שרימה אביר או חמישה אחמד המאושר קרב ובא לראש התור,משתחל לו פנימה ומחכה שהאביר השמן מקדימה יחתום על מה שלא צריך לחתום.

22/06/2006 [19:22:33]
#48בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

אחמד: בדיוק באותו רגע שקילפת את הדוכן שלך לגודל חפיסת סיגריות והנחת אותו בתיקך עמוק בפנים ניגש אליך פקיד - הטוען כי הוא ממס הכנסה - מלווה אותו גיבן שחום גיבנת ובלונדיני העונה לשם איגור! (יש לו גם שפם מוזר שכזה על חצי פרצוף), פקיד המס מסביר לך שפתחת דוכן במקום שאיננו מעוגן בחוק ואי לכך ובהתאם לחוק המס לשנת 1234 (הסברתי את זה קודם) תאלץ לשלם לו בערך את כל מה שרימית מהם, אחרת איגור יאלץ להראות לך את הסרט טיטניק מהסוף להתחלה!!!

מרמקול בפינת החדר נשמע הקול המוזר הזה "הבא" מילה ביוונית עתיקה הרומזת לכך שעל הבא בתור להתקדם ולחתום!

זהו החוק למי שמעוניין:

המס על הכנסתו החייבת של יחיד בשנת המס יהיה כלהלן:

• 1.   על כל שקל חדש מ-192,000 השקלים החדשים הראשונים - 30%;
  • 2.    על כל שקל חדש מ-192,001 שקלים חדשים עד 413,400 שקלים חדשים - 32%;
  • 3.   על כל שקל חדש נוסף - 44%.
  • ב.   1.   על אף האמור בסעיף קטן (א)(1) ובכפוף לאמור בפסקה (2), לגבי הכנסה חייבת בשנת המס מיגיעה אישית ולגבי הכנסה חייבת בשנת המס של יחיד שמלאו לו 60 שנים, יחולו שיעורים אלה:
    • א.   על כל שקל חדש מ-50,040 השקלים החדשים הראשונים - 10%;
    • ב.   על כל שקל חדש מ-50,041 שקלים חדשים עד 89,040 שקלים חדשים - 17%;
    • ג.   על כל שקל חדש מ-89,041 שקלים חדשים עד 133,680 שקלים חדשים - 25%;
    • ד.   על כל שקל חדש מ-133,681 שקלים חדשים עד 192,000 שקלים חדשים - 30%;
    • 2.   השיעורים המופחתים הקבועים בפסקה (1), לא יחולו על הכנסה שחייבים לגביה בניהול פנקסי חשבונות ולא נוהלו לגביה פנקסים קבילים.

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 22/06/2006 [19:25:01]
 22/06/2006 [19:28:07]
#49בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
‎Ozymandias

אחמד מביט בפקיד בערמומיות ותוך חלקיק שנייה מנפיק אישור (מזוייף כאילו דא? :P)ומגיש לו אותו בצירוף 10 פיסות זהב לפקיד,"הנה,אפילו  עשיתי את החישוב בשבילך ואפילו יש לי קבלה!"אמר אחמד  וזינק לכיוון המלך,חתם בשם בדוי והתייצב באזור ההתחלה.

22/06/2006 [19:30:12]
#50בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
RageBot
כנס לפרופיל של RageBot  שלח הודעה פרטית לRageBot  הוסף את RageBot לרשימת החברים שלך

סרפיטה:

אני הולכת לכיוון המלך כדי שאני אוכל לחתום, אבל בדרך מועדת על שתי חתיכות ביסלי גריל שנמצאות על הרצפה, משום מה.
אחרי שאני קמה ומנקה את שאריות הביסלי מהרולים, אני ממשיכה ללכת לכיוון המלך.

I am the King of Gabon, i'm sorry, but I rule. This ocean, it's mine. All those Fang and Kota members, they know where the power is shifting. I'm king, Cheers. PSN - RageBot
 22/06/2006 [19:36:36]
#51בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

אבוי לך סרפיטה:

כשלת בגלגול ההצלה שלך כנגד ביסלי! ברגעים אלה ממש מדווח לנו כתבנו בשטח מר ברבי Q, שעדר יונים זועמות נמצאות כרגע במצלול לעבר חתיכת ביסלי שנמצאת בתוך אחד הרולים שלך!!! מה תעשי?

22/06/2006 [19:46:54]
#52בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
RageBot

סרפיטה:

אני רצה ומתחבאת מאחורי המלך, תוך כדי יידוי הרולים שלי לכיוון היונים ואבירים מזדמנים.

(אני חושב שאני אוכל לשחק רק עד משהו כמו עשר, כי אני צריך ללכת לישון מוקדם לקראת הבגרות מחר)

נערך ע"י RageBot בתאריך 22/06/2006 [20:16:03]
 22/06/2006 [19:53:19]
#53בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק :

"מה כל הרעש ?!? " צועק קורצ'אק ומרים  עיניו לכיוון היונים השואתות לכיוון הנערה.

"קורצ'אק להרוג יונים ולעשות מגפיים חדשות !"   מניף את פטישו האיתן ויוצא למלחמה ביונים. מודע לכך שעלול לסבול ניקורים כמו שהוא מודע שהוא טיפש גמור (זאת אומרת,לא מודע ^_^)

עריכה: {יש לי אימון.. אני נוסע עוד כ-10 דקות מעכשיו וחוזר בסביבות 9 )

נערך ע"י psycho is guso בתאריך 22/06/2006 [19:57:15]
 22/06/2006 [20:35:43]
#54בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

שואת יונים התרחשה!!! 1:0 לטובת אתם!

במשפט יונברג התברר  לאחר מכן שכוחות הברית (יענו אתם) השתמשו בנשק לא קונבנציונאלי (יענו - רולים!) על מנת לפגוע בכוחות התוהו (יענו יונים)!

יענו - הבסתם את היונים (קיבלתם 4 וחצי XP - קור'צק, עלית רמה ^^)  - ואין לכם שום מכשול העומד ביניכם לבין המלך! לבין החתימה על המסמך - ולמעברכם המהיר והקליל לact 2 שיתרחש בסביבות 10!

22/06/2006 [21:31:52]
#55בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
ממלמל לעצמי:"נו באמת... כמה זמן לוקח מחתימה על חוזה עד שיגיעו כברהווילונות של אקט 2... בהתחלה היה אפשר לנשום... אבל מאז הגיעו כל מיניאבירים מוזרים... וגם איזה אבירה אחת... אבל צריך להזהר, היא נראת לילסבית..."

22/06/2006 [21:46:15]
#56בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-22 18:33:32

מר עיוור:

כשאתה מתקרב לך למלך (הבחור ההוא שעושה הרבה רעש) אתה מריח לפתע ריח חזק ביותר של ביסלי בצל, בעצם זה ריח יותר מדי חזק!, אחד האבירים בטעות תקע גרעפס (שיהוק בלעז) אל מול פרצופך! הראש שלך מסתובב לפתע - ואתה רואה/ או שלא (^^), מעגלי צבעים שמרצדים לך מול העיניים בעוד אתה נופל על הרצפה שמכוסה קש לפתע! תוך כדי מלמולי רוגזה על ש "בזמני היו מכסים את הרצפה בנוצות אווז!!! אווז!!!!!" ניגש אליך משרת ומלווה אותך אל דוכן המלך! - שם הוא מגיש לך עט נובע משובח! (ולא - אתה לא תוכל לקחת אותו ולמכור אותו לפונדקאי הקרוב בשביל mana potion)

לאחר שהוא מקבל את העט מבזיקה במוחו של "מר עיוור" (לא!! אין לו שם!!) מחשבה מדהימה :

אני יכול למכור אותו לפונדקאי הקרוב בשביל mana potion!! אך מיד הוא סותר את עצמו מסיבה לא ברורה .

מיד לאחר שחתם (למסתכל מקרוב זה ניראה יותר דומה לציור מעוות של אגרטל פטוניות שמונח על המרפסת ביום סתווי (>< ) . הוא ניגש אל עבר האופניים שלו ומתחיל ליסוע במהירות מפתיעה אל עבר קבוצת הקופים שישבו בצד ושיחקו דמקה .

22/06/2006 [21:56:37]
#57בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

{חזרתי }

קורצ'אק:

"עכשיו קורצ'אק מקבל עט !" הולך לעבר המלך לאחר שהאיש העיוור פינה את המקום, תופס את העט וחותם את שמו, הדבר לוקח לא יותר מחמש דקות שבו קורצ'אק משרבט או מנסה לשרבט את שמו על הדף. לאחר שסיים מתישב על הריצפה בקירבת מקום ומתחיל לשיר שירי עם מיזרחיים.

22/06/2006 [22:01:16]
#58בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
RageBot

סרפיטה:

אחרי שאני שומעת שכל הציוצים הפסיקו, אני מביטה מעבר לכס המלכות, אומרת למלך
"היי D:  "  חותמת על המסמך, והולכת להכין שיפוד יונים.

(מחמת העובדה שיש לי מחר בגרות, אני לא אוכל להגיב מאוחר יותר )=   )

נערך ע"י RageBot בתאריך 22/06/2006 [22:13:08]
 23/06/2006 [00:23:48]
#59בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

חצות הלילה כאן - וזהו זמן מצוין ללכת לסלון להכין לעצמי כוס מיץ תפוזים טבעי ולצפות במכושפות!

בעצם...

ACT 2
טם טם טם טטטטטטטם

כל מי שחתם על העצומה (שזה אומר כולם אבל למען הרשמיות היבשה והמשעממת):

משרתים בלבוש רישמי מסלקים אתכם משטח הארמון ברשמיות שם מחכים לכם הרכובים! אתם עולים לכם על הרכוב שלכם (steed!) האדיר שלכם ומתחילים לרכב דרך יער! עצים מימינכם עצים משמאלכם ושביל באמצע - אתם שמים לב שמשהו לא כלכך כשורה ביער - בין אם זה סנאים שרצים הפוך - או מזרונים שמבלפלפים להם או סתם פולינומים שיושבים להם בצידי הדרך ומנגנים להם בגיטרה
*מוזיקה מפחידה*
לפתע כאילו משום מקום - יוצאים מהשיחים עשרות שודדים (בעענדיאיטי"ם בלע"ז) ובראשם עומד אדם המזכיר לכם את דודו זר אילו היו לדודו זר ראסטות, רטייה על העין וצלקת על הלחי...

הוא עומד באמצע הדרך וצועק: "ייאר!!! תנו לי את כל הגוגויים(1) שלכם! אחרת יקרה הגרוע מכל!!!!" והוא שולף באיום רב ספר טלפונים של תל אביב-יפו(2)  (blunt weapon!!!)

1. גוגויים = גלעיני המשמש נקראים בלשון צחה גוגויים/אג'ואים

2. תל אביב יפו = עיר אשר מספר תושביה ירבה מכמות הערסואטים השוכנים בדימונה וערד גם יחדיו!

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 23/06/2006 [00:24:21]
נערך ע"י your_mother_ בתאריך 23/06/2006 [00:25:28]
 23/06/2006 [00:49:26]
#60בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
אני עושה מבחן תבונה, ואומר לו"אם אני אנחש מה השם הכי נפוץ באות כ', האםתתן לי מעבר חופשי+5 גוגואים נקיים ממס"(כי אחרי הכל המיסים זוועתייםבמדינה זאת)
אגב, הסוס שלי הוא סוס לבן גנרי לחלוטין.

23/06/2006 [00:55:19]
#61בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_
דודו זר מרים גבה...

23/06/2006 [01:01:30]
#62בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-23 00:55:19
דודו זר מרים גבה...
שזה אומר? מבחן קריזמה?

23/06/2006 [01:02:51]
#63בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

דודו חושב... הוא מגרד בקצה שפמו. מחטט באפו, טועם... ולאחר מכן צועק:

"היכון למות!!1"

23/06/2006 [01:13:43]
#64בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"אני האביר האמיץ היחיד שנמצא בחבורה הזאת? ממש אבירים מדור 8... חבורה של כוסיות!"
שולף את החרב המפלצתית שלי! ומסתער על דודו על גב הסוס תוך כדי שאני מזמזאת שיר המלחמה הבורגובי! "*זימזום*בוא אליי פרפר נחמד! שב אצלי על כף היד!שב תנוך אל תפחד!*/זימזום*"

23/06/2006 [01:19:30]
#65בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומרקלוס: בעוד אתה מסתער לך על סוסך הלבן והמשעמם לחלוטין לעבר אדון מר דודו זר, חוסם אותך לפתע אחד מ8 סגניו! גובהו חצי מטר - הוא מחזיק ביד סיכת ביטחון והוא לא נראה כאילו הוא יהסס להשתמש בה הוא פונה אליך ואומר:

"אמא שלך כלכך שמנה - כל LVL היא מקבלת ק20 HP"

ונקרע מצחוק!

23/06/2006 [01:42:48]
#66בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
(מצטער שאני צריך להיות כמו האדווין, אבל זה דרש)
מחזיר לו ב:

23/06/2006 [01:43:14]
#67בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:
זוקנובלס ממהר להיחלץ לעזרתו של האביר (עומר).
הוא מאיץ בשבלול המרוץ שלו, ועושה את הדרך של השני מטר מאיפה שהוא עמק קודם עד לאביר ולעוזר הנמוך והמסוכן ב5 דקות בלבד.

"אמא שלך כ"כ שמנה שאפילו סכין לא עוזר לה לרוץ מהר" (בדיחת CS)
זוקנובלס נופל על הרצפה מרוב צחוק, ולאחר 5 דקות קם ומנסה להכות בעוזר עם החרב.

Auto Emocion
 23/06/2006 [02:12:21]
#68בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומרקלוס:

חצי מטר בוהה בך זועף ונזעם - היאך אתה מעז לחכות את האדווין!!! היאך! הוא פונה אליך ואומר: " עדיין לא הבנתי איך אתה מצליח לדבר עם רק 3 כריזמה" ושוב הוא נקרע מצחוק

זוקנובלס:

בעת שאתה מתקרב לחצי מטר - עוצר אותך סגן אחר (מס 2!!!)... גובהו 1.80 מטר - הוא לובש חולצה כחולה בהירה עם הכיתוב הוליווד,מכנסים לבנים ונעל אחת. זקן בלונדיני מכסה את פניו - הוא שולף חרב מעוקלת בעלת מחזיק נוצץ (!) והוא מסתער אליך תוך קריאת "קיבינימאאאאאאאאאאאט"

23/06/2006 [02:16:23]
#69בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:

"אני אוציא לך את הקישקע!!!! הקישקעעעע!!!!"
זוקנובלס מסתער על מטר שמונים ומנסה להוציא לו את הקישקע

Auto Emocion
 23/06/2006 [02:20:09]
#70בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"הו כן? רוצה בדיחות אמא שלך?" *פותח את ספר הבאנדי שבמקרה הכינותי מראשושמתי בתיק הקטן שיש לי על הסוס בעמוד XYX* "אמא שלך כל כך שמנה! שכשהיאנכנסת לחנות, ומזמינה נעליים במידה 36! אני אומר לה שכל בוהן שלה צריכה36!"

23/06/2006 [02:28:45]
#71בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומרקלוס: "היא לא שמנה - יש לה עצמות רחבות!!!" אומר לך חצי מטר - ומסתער עליך ועל סוסך עם סיכתו החדה כתער חד מאין כמוהו! וכלכך חד היה התער שאם חוט היה נופל עליו - הוא היה נחתך. אם התער היה MP3 הוא היה IPOD. אם התער היה אנימה הוא היה FMA וכד'...

זוקנובלס: בעוד אתה מתנפל על בני מעיו של מסכן זה - הוא מתחיל להאבק בך בדרך הכי גברית שיש - קרב בהונות!!! ואתה מוצא את עצמך - שוחה במפלי זעה - דבר שלא קרה מאז מצאת את עצמך לאחרונה תחת כלב בולדוג שהזיל ריר עליך!

23/06/2006 [02:31:35]
#72בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:

"קרב בהונות אתה רוצה?! הא לך אויב אכזר! אולי אתה לא יודע אבל אני הייתי אלוף בית הספר לילדים בעלי צרכים מיוחדים בקרב בהונות!"

Auto Emocion
 23/06/2006 [02:33:29]
#73בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
אז אני שולף את החרב שלי! שהיא כל כך ארוכה שאם היא הייתה נגן MP3 היאהייתה אייפוד מיני, אם היא הייתה אנימה היא הייתה בוקוסטטו טנשי!(4 פרקיםלמי שלא מבין)!
ומנסה לשבור לו את השפיץ של הסיכה איתה.

23/06/2006 [03:24:16]
#74בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

זוקנובלס:

הינך מרגיש את הלחץ תחת כפות ידיך היזועות... הן לא רגילות לסוג כזה של פעילות (^^)... אתה מצליח לאחר מאבק נוקשה לכופף את ידיו של אותו מגלומן לזוויות שאלוהים לא יעד את ידיו של אותו באנש אומלל... הוא נופל על הרצפה ב"קלק" - דבר מפתיע - כי בדרך כלל אתה רגיל לראות אותם נופלים ב"טראח" אך מכיוון שלא היה לשה"ם כח לכתוב "טטררררראאאאאאאחחחחחח" הוא סתם כתב "קלק"...
אגב - נקעת את בוהן שמאל!!!

עומרקלוס: הינך לא ידעת למה אתה נכנס - וברגעים אלו ממש אתה מסתובב סחור סחור עם מר מאותגר אנכית! אתם מנסים לחתוך אחד את תער חברו/רעו/ידידו מבית הספר לאבירים שנטה לצד האפל...
בכל מקרה - אחרי כמה סיחרורים טובים שלא היו מביישים את קטרינה (לא הצארינה - הסופה!), ולאחר כמה הלמות חרב שלא היו מביישות אף אחד (אפילו לא את אבי ביטר) (טוב אותו כן) הצלחת לקטום לו את החרב - אך במחיר יקר!

החרב שלך כרגע נוטה שמאלה! ובנוסף ה' פתח את פי החרב - והיא מתחילה לדבר - אך ורק אנגלית - ואך ורק במבטא אוסטרלי!

23/06/2006 [03:30:34]
#75בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
מאוד חשוב, מה הרמת אינטיליגנציה של החרב שלי עכשיו?

23/06/2006 [03:33:45]
#76בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

למה נראה לך שאני יגיד? ולהרוס את הכיף? ^^

כרגע היא מפזמת לה בשקט שירים של הביטלס

23/06/2006 [03:39:47]
#77בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:

הוא נופל על ברכיו, מסתכל ומפנה את הבוהן הנקועה השמימה בצורה דרמטית. הבעה של כאב חסר מעצורים על פניו.

"ללללללללללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא"
(נאמר בהילוך איטי מוגזם)

"למה?!?!?! למה?!???! הו אלוהים אדירים, למה מגיע לי סבל שכזה?!? למהההה?!!???!?"

Auto Emocion
 23/06/2006 [03:42:36]
#78בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

בת קול יוצאת ואומרת:

"כי אכלת חזיר בחלב נכרי ביום כיפור"

זו כנראה הודעתי האחרונה להיום - לילה טוב! ותודה על הדגים

נערך ע"י your_mother_ בתאריך 23/06/2006 [03:45:08]
 23/06/2006 [03:45:54]
#79בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
מדסקס  קלות עם החרב על הדרך הטובה ביותר  להחריב את דודו זרוכת התמהונים שלו, בתקווה גם לגלות לגבי רמת ההבנה שלה לגבי המצב,וחשיבותה לעולם, והעובדה שאם היא לא תעזור לי בקרב היא תמכר בשביל לקנותחרב יותר טובה, כי הרי חרבות מדברות שוות לפחות פי3 מחרבות שותקות שזהבדיוק ההפך מאצל נשים.

23/06/2006 [03:49:14]
#80בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
-Blaze-
זוקנובלס:

"את!!! את!!! את הרגת ההורים שלי! נשבעתי לנקום בך!!!"

זוקנובלס מוציא M16 עם כוונת לייזר, sniper scope, משתיק קול, מונע רתע ופנס, ומכוון על בת-קול

"prepare to die, bitch!" הוא ממלמל.

ורגע לפני שהוא יורה הוא נזכר שלא רק שאין לו רובה כזה, רובים בכלל לא קיימים בזמן שלו, ואפילו יותר מזה, הוא לא יודע אנגלית!

הרובה נעלם מידיו והוא חושב לעצמו "מה אמרתי הרגע? טוב לא משנה, צריך להרוג את הרוצחת הזאת!"

זוקנובלס שולף את חרבו ומסתער עליה.

Auto Emocion
 23/06/2006 [08:22:42]
#81בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

מרים גבה ומגרד בראשו למראה המתרחש מולו, ואז לפתע ללא שום קשר לעולם יורד מהסוס, מרים את ידיו למעלה, ובפרץ של ידע במטרה לשעמם את היריבים למוות ולגנוב להם את הרטייה, כי היא מגניבה : "למה לנו לריב ? קורצ'אק אומר ! זאת החברה גרמה לנו לעשות את זה ! בחברה קפיטליסטית שבו הרביזיוניסט לא יכול להביע את דעותיו ברור שיהיה מצב כזה שבו אביר נלחם כנגד שודד, אח כנגד אח, מלחמת גוג-ומגוג !

נעצר , מגרד בראשו לרגע מה קורצ'אק אמר  ? קורצ'אק לא מבין..  וללא שום קשר למה שאמר קודם לכן, הוא מתחיל לשיר את השיר החם ביותר בפאבים ובברים : TeMpErAteRe , תוך עינטוזים רבים ודיבור ממש איטי..

"wll woman the way time cold, i wanna be keeping you warm "

(תעצרו את עצמכם לרגע, ותחשבו, איך אידיוט מושלם כזה יכול לדבר אנגלית ? עכשיו תחשבו על איך שהוא אמר את המילים, ותצחקו.)

עריכה: אני ועוד כמה מהמשחק עד כמה שהבנתי, יש לנו בגרות היום, כך שאני לא אוחל להגיב יותר עד 11.30 :| wish me luck  =[

נערך ע"י psycho is guso בתאריך 23/06/2006 [08:23:58]
 23/06/2006 [11:29:37]
#82בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

קורצ'אק:

אתה מענטז לך באיטיות מבחילה - ולרגע של קומדיה כל הנוכחים מסביבך מקיאים את ארוחת הצהריים!!! (ואחרי התקרית המבישה יהיה אפשר לראות עד היום ערמות קטנות של ביסלי חצי מעוכל בשולי השביל ביער), אתה עצמך נדהם בפרץ המחשבה המהיר והלא מובן - כלכך נדהם למען האמת עד שגילית את כח המשיכה!- ואז שוב חזרת למציאות... ולשודד שנמצא מולך כרגע:
1.60 גובהו - עיניו פוזלות - 2 סכיני הטלה בידיו - מטפחת סביב כל ראשו - והוא צועק עליך "היכון למות"!!!

זוקנובלס:

מסתבר שהשכינה לא אוהבת שיוצאים למסע צלב של בנאדם אחד עליה... השכינה שולפת M16 עם כוונת לייזר, sniper scope, משתיק קול, מונע רתע ופנס, ומכוונת עליך!!! היא לוחצת על ההדק - ומתוך הקנה יוצא דגלון קטן שעליו כתוב boom...
ואז הדגל נורה אליך במהירות מדהימה ישר לבטן - מה שגורם לך מן הסתם להקיא שוב ולנסות לתפוס את נשימתך (הבתזונה הייתה רצה מרתונים) במשך XקY

23/06/2006 [12:45:47]
#83בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
The Lol
כנס לפרופיל של The Lol  שלח הודעה פרטית לThe Lol  הוסף את The Lol לרשימת החברים שלך
מ: ספים

דמות חדשה-

המון בקבוקי מולוטוב ועל החגורה ואקדח מולוטוב חולצת עם סמל של פטיש חולצה שחורה עם מגל ופטיש[ללא שם]

רעי החארות common motherfuckers! move your fucking! kill the pricesnns

משתמש ספאמר בע"מ 500+ הודעות
 23/06/2006 [13:19:34]
#84בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_
נכתב ע"י The Lol בתאריך 2006-06-23 12:45:47

דמות חדשה-

המון בקבוקי מולוטוב ועל החגורה ואקדח מולוטוב חולצת עם סמל של פטיש חולצה שחורה עם מגל ופטיש[ללא שם]

ינשופדוב יוצא מהיער, אוכל אותך חי - וחוזר לישון את שנת החורף שלו P=

OODM: קצת רצינות, מה כבר ביקשתי

23/06/2006 [13:38:52]
#85בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

משתמש בעינטוזים שלו בכדי לגרום לשודד להקיא שוב, בין אם הוא הקיא ובין אם לאוו, קורצ'אק מוציא את פטיש חמש הקילו האיתן שלו ומכוון אותו בידיוק לביטנו של האיש תוך כדי צעקת הקרב שלו "קקקווווררררצצצ'אאאקקק"

23/06/2006 [13:57:21]
#86בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-23 13:19:34
נכתב ע"י The Lol בתאריך 2006-06-23 12:45:47

דמות חדשה-

ינשופדוב יוצא מהיער, אוכל אותך חי - וחוזר לישון את שנת החורף שלו P=

OODM: קצת רצינות, מה כבר ביקשתי

ooc: חח... אהבתי...

ic: לפתע אתם שומעים טירטור מוזר אך מוכר במיקצת ו"מר עיוור" פורץ לתוך זירת הקרב (עם האופניים שלו) תוך כדי שירת ההימנון של ארה"ב .

"טאטל'ה, " הוא פונה ליצור התבונתי הקרוב ביותר . "פיספסתי משהו"?

עריכה: אמוץ- קראת את כל סידרת המדריך?

נערך ע"י untitled בתאריך 23/06/2006 [14:37:55]
 23/06/2006 [14:43:53]
#87בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

OODM: כמובן! בעברית ואנגלית - ולמעלה מ5 פעמים אם אני לא טועה...

מר עיוור:

אתה מתקרב ליצור התבונתי הקרוב ביותר, באפך עולה ריח קל של אוקטן 95, שמן מכונות, וגריז! - לו יכולת לראות היית רואה מולך גובלין ישוב לו בתוך רובוט פרימיטיבסקי לחלוטין - מעלה עשן כמו יגאל שילון ומסריח כמו הפוליטיקה הישראית... גם הוא מפנה אליך אצבע מאישמה (רובוטית כמובן), ובעוד הוא שולך לעברך את היד השניה האוחזת בחרב (או חתיכת ברזל חדה המזכירה בצורתה חרב) הוא צועק: "היכון למות!!1"

קורצ'אק:

וובכן - לא ידעתי שיש לך כישרון גולף שכזה - וכנראה שבאמת אין לך - כי הפטיש החטיא את בטנו של אותו שודד - אך במקום זאת פגע הפטיש בדור ההמשך של אותו שודד מסכן (), עכשיו הוא מתפטל על האדמה מכאבים וצועק medic!!!

23/06/2006 [15:19:55]
#88בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-23 14:43:53

OODM: כמובן! בעברית ואנגלית - ולמעלה מ5 פעמים אם אני לא טועה...

מר עיוור:

אתה מתקרב ליצור התבונתי הקרוב ביותר, באפך עולה ריח קל של אוקטן 95, שמן מכונות, וגריז! - לו יכולת לראות היית רואה מולך גובלין ישוב לו בתוך רובוט פרימיטיבסקי לחלוטין - מעלה עשן כמו יגאל שילון ומסריח כמו הפוליטיקה הישראית... גם הוא מפנה אליך אצבע מאישמה (רובוטית כמובן), ובעוד הוא שולך לעברך את היד השניה האוחזת בחרב (או חתיכת ברזל חדה המזכירה בצורתה חרב) הוא צועק: "היכון למות!!1"

ooc: כמוני , רק שעוד לא יצא לי לקרוא את זה באנגלית ....

ic:

"אתה חושב שתוכל לאיים עלי עם ה" כאן הפסיק מר עיוור שניזכר שהוא בעצם עיוור ולכן לא ראה את הגובלין הישוב לו בתוך רובוט פרימיטיבסקי לחלוטין - מעלה עשן כמו יגאל שילון ומסריח כמו הפוליטיקה הישראית... שמפנה אליו אצבע מאישמה (רובוטית כמובן), בעוד הוא שולך לעברו את היד השניה האוחזת בחרב (או חתיכת ברזל חדה המזכירה בצורתה חרב)

מכיוון שניתקע באמצע המשפט התחיל לצעוד "מר עיוור" לעבר אופניו . כשהגיע , התחיל לדהור לכיוון הגובלין הישוב לו בתוך רובוט פרימיטיבסקי לחלוטין - מעלה עשן כמו יגאל שילון ומסריח כמו הפוליטיקה הישראית... שמפנה אליו אצבע מאישמה (רובוטית כמובן), בעוד הוא שולך לעברו את היד השניה האוחזת בחרב (או חתיכת ברזל חדה המזכירה בצורתה חרב).

היה שקט מבעית.

היה רעש מבעית.

היה שקט מבעית.

"מר עיוור" מצא את עצמו נישען על אחד העצים בין שברי אופניו .

23/06/2006 [15:48:07]
#89בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

מר עיוור:

וול... אחרי שהגזים שהשתחררו ממר עיוור בעקבות יותר מדי ביסלי השמידו את אופניו (XDD) והשאירו אותו המום ליד אחד העצים - הרובוט החל בהסתערות לעברך! הוא מפנה את חרבו במטרה ברורה לחצות אותך לשניים - ולא על מנת למרוח קרם דה קסיס ביניהם ולאכול בארוחת 4!

23/06/2006 [17:44:12]
#90בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
ooc: כרגע אין לי כל כך זמן לכתוב תגובה שלמה ואני (כמו אמוץ) לא אוכל עד שבת בערב .

23/06/2006 [18:10:57]
#91בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

OODM: הגם אתה בדתיים????

D:

מסנ שלך מהו?

23/06/2006 [18:53:41]
#92בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-23 18:10:57

OODM: הגם אתה בדתיים????

D:

מסנ שלך מהו?

ooc: אכן , גם אני...

D:

yuval_yuval_2@hotmail.com זה המסנ...

23/06/2006 [20:44:18]
#93בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

עומד המום למראה הברנש ומגרד בראשו למראה תופעת ההתפתלות שלו על הקרקע, אז לפתע הוא מבין מה שעשה, מגן על "דור ההמשך" שלו עם ידיו לאות הזדהות ומתרחק מזירת הקרב יחד עם פטישו בצעדים אלכסוניים מחוץ לתמונה שכן אי אפשר ללכת ישר כל-כך כשאתה מחזיק את ה....

ואחרי שיצא מן הסכנה, מחזיק את הפטיש האיתן שלו בין שתי ידיו כאילו הוא מחזיק בידו אישה {לא מצאתי משהוא יותר טוב לתאר את זה ^_^) ואומר:  " קורצ'אק !" מתנשם "קורצ'אק !" מתנשם עוד פעם "קורצ'אק אוהב פטיש !!" ומנחית את הפטיש על האדמה מולו על מנת לראות כמה אבנים קטנות קופצות כשהוא עושה זאת.

24/06/2006 [21:12:30]
#94בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
ru
נכתב ע"י your_mother_ בתאריך 2006-06-23 15:48:07

מר עיוור:

וול... אחרי שהגזים שהשתחררו ממר עיוור בעקבות יותר מדי ביסלי השמידו את אופניו (XDD) והשאירו אותו המום ליד אחד העצים - הרובוט החל בהסתערות לעברך! הוא מפנה את חרבו במטרה ברורה לחצות אותך לשניים - ולא על מנת למרוח קרם דה קסיס ביניהם ולאכול בארוחת 4!

ooc: שבוע טוב! D:

ic:

מר עיוור קם , עצבני משהו , ומתחיל לצעוק : "שרץ! מיקרוב בן שלולית! ראה מה עשית לאופניי!"

תוך כדי הוא מתחיל ללכת (לכיוון ההפוך מהרובוט) מורח טיפה קרם דה קסיס על מקלו ומרביץ לעץ הקרוב "אני אוכל אותך בארוחת ארבע!" הוא שואג וממשיך להכות .

24/06/2006 [22:11:55]
#95בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

קורצ'אק:

אתה משתובב לך עם פטישך (מסוג פטישוס 5שוס קילוס), האדמה לא נראית אכפתיתי במיוחד - כמה אבנים קטנות התפטרו בגלל חוסר שביעות רצון, אך השאר מתפקדות כרגיל (כלומר מקפצצות ברכות על פעם שפטישך האימתני עד מאוד מכה באדמה בקרבתן)

מר עיוור:

*  <- סצינה קומית לפניכם! אנא תחשבו שזו הפקה מודרנית של וורנר ברוס' (סרט מצויר שכזה P=) *

בעוד אתה מכה בעץ בחזקה בעזרת מקלך האימתני המחוזק בקרם דה קסיס מתקרב לו הרובוגובו עם ברזלו הנוטוי לחצותך! אך מה שהוא לא שם לב (וגם אתה לא - כי אתה עיוור) זה שגזעו של העץ (מסוג מייפל!) לא הולך טוב עם קרם דה קסיס (לעומת פנקייקים... נמנמנמ), ובעוד גזעו מתקצר לצורת קיסם, נוטה הוא על פי ניוטון לצד זה או אחר ונופל בצורה קומית ב-י-ו-ת-ר על ראשו של הרובוגובו ומוחץ אותו לחלוטין לפנקייק (נמנמ...) דק ומתכתי המסתובב לו ברעש ונופל לבור הביוב הקרוב!

*סוף סצנה קומית - ובחזרה לרצינות P=*

24/06/2006 [23:58:03]
#96בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
‎Ozymandias

ooc:מחלה זה לא כיף :<

icc:

אחמד מחנה את גמלו השרירי לעץ הקרוב שולף בערמומיות את חרבו ביד אחת ושרשרת יקרה בשנייה.

'אני עייף' חושב לעצמו אחמד היקר.

26/06/2006 [05:38:08]
#97בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
וואו, החרב הזאת אחלה שותפה לשיחה, אם אנחנו יכולים לדבר כל כך הרבה זמן... ומעניין שאף אחד לא מפריע לנו...
נו טוב, תעזור לי קצת "חרב, את יודעת קסמים? ובכלל, איך קוראים לך? זה יהיה מעיק לקרוא לך חרב כל הזמן..."

27/06/2006 [00:01:19]
#98בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

עומרקלוס:  החרב פונה אליך ואומרת : ראשית כל אתה מוזמן לקרוא לי מר, שכן אני מזועזע מהערתך הסקסיסטית והזנית להפליא אשר פגעה אנושות בציפור נפשי ההומה כרכבת משא ב4 לפנות בוקר! שנית כל - קוראים לי חרב

אחמד: אתה נרדם P=

27/06/2006 [00:12:48]
#99בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"הופה, ""מר""(סטופיד סי++) חרב, מישהו תופס מעצמו יותר מדי... תוכיח לישאתה שווה משהו לפני שאתה מבקש שיקראו לך מר...או שבסוף תמצא את עצמך הולךלמיחזור כברזל נטוי נגד טנקים."

27/06/2006 [10:49:09]
#100בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

ברגע שקורצ'אק שמע את עומרקלוס אומר מיחזור, ועוד לחרב שלו, הוא שם את פטיש 5 הקילו האיתן שלו על כתפו הימינית וצועד בהפגנתיות לכיוונו של עומרקלוס.

כשהוא מגיע לתווך שיחה, הוא פולט: "קורצ'אק רוצה חרב !" מגרד בראשו "קורצ'אק רוצה *להשאיל* חרב" הוא מתקן את עצמו תוך כדי הדגשת המילה 'להשאיל', ועושה פרצוף חמוד עד כדי בחילה לעומרקלוס.

27/06/2006 [11:00:42]
#101בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
אני דיי מחכה לתגובה של אמוץ לגביי החרב, אבל אני יכול להוסיף קצת מלודרמטיות...

"קורצ'ק, אפשר את הפטיש? יש לי פה חרב שמסרבת לענות... וגם היא נוטה שמאלה מנסיבות מסתוריות... "

27/06/2006 [11:10:06]
#102בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

מחייך חיוך זדוני קטן שנמרח על הפנים המטופשים שלו "קורצ'אק ישמח לתת לחרב עם הפטיש !" כמעט זוהר מרוב אושר "קורצ'אק רוצה מכה חרב עם פטיש !"

27/06/2006 [11:14:38]
#103בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"נו, ""מר""  חרב, יש לך משהו להגיד להגנתך לפני שאני שולח עליך היצור הביזרי הזה עם הפ(fe)טיש לפטישים שלו?"

נערך ע"י OmerBY בתאריך 27/06/2006 [11:15:23]
 28/06/2006 [16:45:25]
#104בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

החרב פונה אליך (עומרקלוס allmighty) ונושאת את דבריה (היא לא סתם מדברת!):

"*כחכוך גרוני מתכתי* ראשית כל עלי להביע את סלידתי מדיבורך הוולגרי - שכן כנראה לא קלטת שיש לך כאן עסק עם חרב מכובדת ביותר - דור 10^8 של חרבות איכותיות המיוצרות באכות סודית!" וכאן הוא מפנה לך את ניצבו ואתה רואה שם "made in china", "אני לא סתם חרב שאפשר להחליף! אני החרב! ואני היא חרב בן אפי בן אפיפלס בן יאן בן צידרן בן צידרוני בן ציפהדריפהימפמפוני בן הרים ובן סלעים בן כלבה בן גוש ברזל!!!"

28/06/2006 [17:09:53]
#105בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
^PsYcHo ^

קורצ'אק:

מוריד את הפטיש לריצפה ומגרד בראש למשמע דברי החרב "אהההה" מפסיק לגרד בראש ומרים שוב את הפטיש מהריצפה ומחזיק אותו בשתי ידיו "אז קורצ'אק שובר חרב ? " שואל באי וודאות מוחלטת משום שלא הבין את דברי החרב.

נערך ע"י ^PsYcHo ^ בתאריך 28/06/2006 [17:50:33]
 29/06/2006 [00:59:30]
#106בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"כזאת חרב לא שוברים! היא קרובת משפחה של החרב האגדית חורבן בין הרים וביןסלעים באה הרכבת! אז חוץ לדבר הרבה שטויות, יש לך יכולות שאיכשהו מתקרבותלדוד הגדול שלך? הוא שהחריב 8 ערים בפניחה קלה! ומאז שום צמח לא גדל בטווח35 קילומטר מהם! וזה עוד בלי לדבר על מה שהוא עשה אחרה שהוא אכל שעועית..."

29/06/2006 [01:25:47]
#107בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_
"אני תנצלת מקרב אטומי הFu שלי" אמרה החרב, אבל לפי חוק מס' 12345 קו נטוי 14 אני נמצאת בשנת שבתון! כמובן שברגע שהיא תיגמר אני אוכל לעשות כל מה שסב סבי מתושלח הצעיר עשה - אוכל להשמיד ולקצץ סלרי במהירות הבזק! אוכל לענות על כל השאלות הקשות במי רוצה להיות מליונר - ואני יכול גם לנחש את המספרים שיזכו בלוטו - אבל שוב, אני בשבתון"

29/06/2006 [01:40:22]
#108בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"שבתון? האם את מודעת שיצורים מונפשים שנמצאים בשנת שבתון צריכים להפקיד את הנשמה שלהן במשרד המס לפי חוק 362.22 סעיף קטן ג'?
האם את מעוניינת שאני אקח אותך לשם ואז הם יטפלו בך יפה מאוד... רק תזהרי לא להפיל את הסבון..."

29/06/2006 [04:00:18]
#109בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

"חוצפה כזאת" רוטנת החרב - לפני 500 שנה אף אחד לא היה משפיל חרב במעמדי... להפקיד את נשמתי" והחרב יורקת על המדרכה הקרובה, "היודע אתה שאינני כפופה לחוק זה משום שחוק ZOMG/F קובע שנשמתי שייכת לי ולי בלבד! וכל נסיון להרחיק את נשמתי היקרה מגופי החסון והשקסי יאלץ את בעל החרב לאבד נשמה או לזורק לשריון/קסדה/מגן אם יש לו.... אחרת יאבד נשמה כן כן..."

29/06/2006 [04:22:00]
#110בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
אבל לפי החוק החדש לשנת 176 לבריאת הביסלי גריל, "חרב בעלת נשמה שבבעלותהאינה מורשת לצאת לשנת שבתון, וכל ניסיון לבצע מעשה זה יגרור בהעברת נשמתהלמחזיק החרב, או לקנס שולי של 72 בתולות"
אז אני אסלח לך על המעשה הנתעב הזה הפעם.

29/06/2006 [04:31:43]
#111בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

"וול... הרי לך 72 בתולות, אתה עוד תצטער שאי פעם התחלת וויכוח בירוקרטי עם מר חרב!!!"

*ברקים ורעמים וניסים משעל*

72 העתקים מדויקים של אישה (אני לא בטוח בהגדרה הזו - אבל זה מתקרב) העונה לשם ג'...

ג' יפית!!!

והן מתחילות(או מתחילים* לרדוף אחריך עם מטליות לחות ולצרוח זה בדוק!!!"

29/06/2006 [04:35:17]
#112בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"ג' היא לא בתולה... יש לה בעל בגלל שהיא עשירה!"*פופ* כל הגימלים נעלמו עקב הפרדוקס.
אני רואה שהשוורץ חזק אצלך... לצמן יצור כל כך זוועתי בכזאת קלות... ועוד 72 ממנו...

29/06/2006 [04:37:52]
#113בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
your_mother_

"אבל ג' היא כן בתולה!" מזדעקת החרב

*פופ, כשל RC קולה*

"מי היה נוגע בה, נו באמת..."

(החרב עם פרצוף כזה -_-)

29/06/2006 [04:49:44]
#114בפורום זה, אין שימוש במערכת הדירוג 
OmerBY
"חהחהחהחה, ידעתי שהיה חכם לקחת את הסקיל עריכת דין!אה, רגע... הייתיצריכה להגיד את זה מחוץ לדמות!צריך... צריך... לזכור להגיד צריך..."

« לדף הבא
לא עוד סתם משחק של להציל את הנסיכה ^^ 
הדיון נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום

סה"כ 113 תגובות
על פני 0 עמודים
עבור לדף: