שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
אנימות חדשות 2014 
Bookmark and Share
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום אנימה ומנגה

2 תגובות
מאת תוכן
 02/05/2014 [21:09:35]
סביר
לא ניתן לדרג

matanxno
קשת
כנס לפרופיל של matanxno  שלח הודעה פרטית לmatanxno  הוסף את matanxno לרשימת החברים שלך
אז ככה ראיתי שאין ממש התייחסות לאנימות החדשות שיצאו אז החלטתי לפתוח דיון בנושא הזה ואשמח לשמוע חוות דעת. אז ככה סדרות ששמתי עליהן עין: black bullet - סדרה מדהימה לדעתי מאוד חבל שהיא רק באורך 13 פרקים ובנוסף לכל היוצר של המסטארפיס shiki אחראי על היצירה של האנימה. no game no life - אנימה מצחיקה קלילה וכיפית שגם לה אני צופה עתיד נחמד יש לה פוטנציאל השאלה לאן יקחו אותה בכל מקרה סדרה מאוד נחמדה. one week friends - האומנם זו אנימה שעוסקת בחיי היום יום שלהם וכל פרק הוא כמעט אותו הדבר אבל האנימה מאוד נחמדה ויש התפתחות קלה של הדמויות ואני מאמין שעם הזמן הדמות של הילדה תתפתח עוד. וישנם עוד המון סדרות מומצלות אני מוצא את עצמי נכנס כמעט כל יום לאתרים כמו gogoanime או animeseason ויוצא שבכל יום יש פרק של סדרה שאחריה אני עוקב... אני צופה לעונה הזו נפלאות יש בא המון סדרות יפות ומעניינות לא רשמתי על כולם אלא רק על אלו שבלטו וממש מצאו חן בעייני אשמח לשמוע חוות דעת שלכם על סדרות נוספות שאולי לא צפיתי. אזז.. שבת שלום לכלום אשמח לחוות דעת תודה רבה

Eliran Pe'er אלירן פאר
 10/10/2014 [08:29:08]
סביר
לא ניתן לדרג

OrangeWaffle
פרש (על סוס)
כנס לפרופיל של OrangeWaffle  שלח הודעה פרטית לOrangeWaffle  הוסף את OrangeWaffle לרשימת החברים שלך
מ: תל אביב
ניסיתי כמה פעמים בעבר לראות אנימות שרק יצאו, אבל אני לא הכי מתחבר לזה.
איזה יתרון יש לך בזה שאתה רואה אנימה עכשיות?
אתה נמצא בקיבולת של פרק אחד לשבוע, אין לך דיבוב ואתה לא יכול לדעת אם האנימה טובה או לא עד הסוף.
בכול מקרה, לפי איך שזה נראה נו-גיים-נו-לייף זה הדבר הכי טוב העונה.

Eliran Pe'er אלירן פאר
 28/10/2016 [15:25:04]
סביר
לא ניתן לדרג

EverMore
דרקו כחול צהוב
כנס לפרופיל של EverMore  שלח הודעה פרטית לEverMore  הוסף את EverMore לרשימת החברים שלך
מ: gamer
2014 זה לא חדש

Eliran Pe'er אלירן פאר
אנימות חדשות 2014 
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום אנימה ומנגה

2 תגובות