שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
שוב בחירות 
Bookmark and Share
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום שיחות

סה"כ 593 תגובות
על פני 40 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא לדף הקודם »
מאת תוכן
 10/10/2012 [21:36:10]
סביר
לא ניתן לדרג

imag9
דרואיד
כנס לפרופיל של imag9  שלח הודעה פרטית לimag9  הוסף את imag9 לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י ShadowOver בתאריך 2012-10-10 20:55:10
מישהו כאן הקריץ שיאיר לפיד היה רק עיתונאי..
איזה שטיות
הוא היה גם מתאגרף 

נכון זה יעזור לו להתמודד עם האטום האיראני

נערך ע"י imag9 בתאריך 10/10/2012 [21:36:30]
 10/10/2012 [21:48:40]
סביר
לא ניתן לדרג

The_Ancient
חשמליסט וואנבי
כנס לפרופיל של The_Ancient  שלח הודעה פרטית לThe_Ancient  הוסף את The_Ancient לרשימת החברים שלך
מ: באר שבע
נכתב ע"י proevo4ever בתאריך 2012-10-10 17:40:59
אני אצביע למפלגה שתודיע בגלוי שהיא לא תיהיה מוכן לשבת עם דתיים במפלגה

צריך להפריד דת ממדינה! 

בקריאה שנייה של ההודעה שלך(אחרי שכבר דירגתי מהר מדי =), אני מקווה שהתכוונת לדתיים שהאג'נדה הפוליטית שלהם היא קידום חקיקה דתית, אחרת זו אמירה די "גזענית".

מסכים עם הפרדת דת ממדינה.

10/10/2012 [22:24:31]
סביר
לא ניתן לדרג

White_Light
חבר כנסת
כנס לפרופיל של White_Light  שלח הודעה פרטית לWhite_Light  הוסף את White_Light לרשימת החברים שלך
מ: ה כותבים פה Oo

מדהים אילו אנשים שטופי מוח יש פה...ומדאיג שיש להם זכות הצבעה...

מתי תבינו שהמצב הכלכלי במדינה טוב ביחס לשאר המדינות שחוות את המשבר? לעזזל,אפילו בארה"ב האבטלה יותר גבוהה ובנקים וחברות נסגרו,היו שם פיטורים הרבה יותר גדולים מאשר פה...אבל לא , יש פה אנשים שצועקים "ביבי הביתה" כאילו הוא הביא עלינו את המשבר והוא מתעלל באזרחי המדינה.מצחיק שהשם "שלי יחמוביץ בכלל עלה פה בתור חלופה. היא הראשונה שקמה להגן על  חברות כמו שטראוס וגם על וועדי העובדים כשמישהו ניסה לגעת בהם .  מפלגת העבודה הייתה ונישארה קומוניסטית בכיסוי סוציאליסטי.

דבר שני , זה נכון שהדבר שהכי נחוץ לישראל זו ממשלה בלי חרידים,או לפחות בלי מפלגה שתתמוך בפרזיטיות של חלקם,אבל הרצון להפריד דת ממדינה,בישראל הוא פשוט הזוי.
ישראל זו אחת המדינות הבודדות אם לא היחידות שהקמתה קשורה באופן ישיר לדת .מעבר לזה,סביר להניח שמי שתומך ברעיון הזה בכלל מעדיף את ישראל כמדינת כלל אזרחיה ולא ממש חשוב לו שהיא תיהיה יהודית...אז צר לי לאכזב את כל אותם חבר'ה,אבל אתם מיעוט (יש שיגידו קיצוני) במדינה.

כל זה לא סותר את העובדה שצריך לערוך שינויים גדולים בחברה שלנו.חרידים,במקום להתגייס,צריכים לתת 3 שנים שירות לאומי היכן שחסר כוח אדם,וכך גם לשלב אותם בשוק העבודה.לקצץ בקצבאות הילדים עד ל-3-4 ילדים בלבד.לבטל תקציב לתלמידי ישיבות באופן גורף או לפחות להגביל אותו למספר מסויים של "עילויים" שלא יעבור את ה-500-300.
בנוסף -  שינוי דרסטי בכל מה שנוגע לוועדי עובדים בחברות ממשלתיות וסגירת השאלטר לכל עובדי המדינה שחוגגים על חשבון כוווווווווולם (יותר מהחרידים , דרך אגב) .

בשורה התחתונה - בנימין נתניהו הוא המנהיג הראוי היחידי בשטח,נכון לעכשיו.ההשקפה המדינית שלו מעולה,והמדיניות הכלכלית שלו הוכחה כאחראית ולראייה ישראל שרדה את המשבר בצורה טובה מאוד.זה לא אומר שהמצב פה מושלם,זה לא אומר שאין פערים כלכליים גדולים (מקום שני בעולם אחרי ארה"ב).דבר אחרון : קראתי פה איזכור ל"חור" שכיבכול נפער בקופת המדינה,של 30 מליארד שקל - לא אני ולא אף אחד פה יודע אם מדובר בכסף שאמור לשמש את המדינה בזמן מלחמה עם איראן,שנראת מוחשית מתמיד,אז אל תצאו בהצהרות ריקניות של "ביבי סתם מעלה מיסים כי בא לו לזיין אותנו".לכל דבר יש סיבה.

אם מסתכלים על מפת מדינת ישראל, שמאלה...זה רק לים.
 10/10/2012 [22:48:42]
סביר
לא ניתן לדרג

imag9
דרואיד
נכתב ע"י White_Light בתאריך 2012-10-10 22:24:31

מדהים אילו אנשים שטופי מוח יש פה...ומדאיג שיש להם זכות הצבעה...

מתי תבינו שהמצב הכלכלי במדינה טוב ביחס לשאר המדינות שחוות את המשבר? לעזזל,אפילו בארה"ב האבטלה יותר גבוהה ובנקים וחברות נסגרו,היו שם פיטורים הרבה יותר גדולים מאשר פה...אבל לא , יש פה אנשים שצועקים "ביבי הביתה" כאילו הוא הביא עלינו את המשבר והוא מתעלל באזרחי המדינה.מצחיק שהשם "שלי יחמוביץ בכלל עלה פה בתור חלופה. היא הראשונה שקמה להגן על  חברות כמו שטראוס וגם על וועדי העובדים כשמישהו ניסה לגעת בהם .  מפלגת העבודה הייתה ונישארה קומוניסטית בכיסוי סוציאליסטי.

דבר שני , זה נכון שהדבר שהכי נחוץ לישראל זו ממשלה בלי חרידים,או לפחות בלי מפלגה שתתמוך בפרזיטיות של חלקם,אבל הרצון להפריד דת ממדינה,בישראל הוא פשוט הזוי.
ישראל זו אחת המדינות הבודדות אם לא היחידות שהקמתה קשורה באופן ישיר לדת .מעבר לזה,סביר להניח שמי שתומך ברעיון הזה בכלל מעדיף את ישראל כמדינת כלל אזרחיה ולא ממש חשוב לו שהיא תיהיה יהודית...אז צר לי לאכזב את כל אותם חבר'ה,אבל אתם מיעוט (יש שיגידו קיצוני) במדינה.

כל זה לא סותר את העובדה שצריך לערוך שינויים גדולים בחברה שלנו.חרידים,במקום להתגייס,צריכים לתת 3 שנים שירות לאומי היכן שחסר כוח אדם,וכך גם לשלב אותם בשוק העבודה.לקצץ בקצבאות הילדים עד ל-3-4 ילדים בלבד.לבטל תקציב לתלמידי ישיבות באופן גורף או לפחות להגביל אותו למספר מסויים של "עילויים" שלא יעבור את ה-500-300.
בנוסף -  שינוי דרסטי בכל מה שנוגע לוועדי עובדים בחברות ממשלתיות וסגירת השאלטר לכל עובדי המדינה שחוגגים על חשבון כוווווווווולם (יותר מהחרידים , דרך אגב) .

בשורה התחתונה - בנימין נתניהו הוא המנהיג הראוי היחידי בשטח,נכון לעכשיו.ההשקפה המדינית שלו מעולה,והמדיניות הכלכלית שלו הוכחה כאחראית ולראייה ישראל שרדה את המשבר בצורה טובה מאוד.זה לא אומר שהמצב פה מושלם,זה לא אומר שאין פערים כלכליים גדולים (מקום שני בעולם אחרי ארה"ב).דבר אחרון : קראתי פה איזכור ל"חור" שכיבכול נפער בקופת המדינה,של 30 מליארד שקל - לא אני ולא אף אחד פה יודע אם מדובר בכסף שאמור לשמש את המדינה בזמן מלחמה עם איראן,שנראת מוחשית מתמיד,אז אל תצאו בהצהרות ריקניות של "ביבי סתם מעלה מיסים כי בא לו לזיין אותנו".לכל דבר יש סיבה.

עזוב מה אתה מתעצבן?פורום של ילדים שמאלנים שניזונים מהתשקורת הישראלית

יאיד לפיד פחחח..עוד אחד כזה ואבדנו

10/10/2012 [23:03:47]
סביר
לא ניתן לדרג

ShadowOver
מנהל
כנס לפרופיל של ShadowOver  שלח הודעה פרטית לShadowOver  הוסף את ShadowOver לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י imag9 בתאריך 2012-10-10 22:48:42

לרוב התקשורת מזינה אותנו בשנאה לערבים,השמאל ישן

אל תהיה צודק תהיה חכם!
 10/10/2012 [23:38:57]
סביר
לא ניתן לדרג

נייטיXקור
POLICE BEAT
כנס לפרופיל של נייטיXקור  שלח הודעה פרטית לנייטיXקור  הוסף את נייטיXקור לרשימת החברים שלך
מ: murdertown
ביבי בסדר, אבל כל שאר הממשלה זה פשוט משחק הכיסאות, לאף אחד לא באמת אכפת שם ממשהו
עצוב
לעזאזל
אני צריך להיות חבר כנסת 

Strictly Jungle
 11/10/2012 [00:08:47]
סביר
לא ניתן לדרג

proevo4ever
פיניקס
כנס לפרופיל של proevo4ever  שלח הודעה פרטית לproevo4ever  הוסף את proevo4ever לרשימת החברים שלך
מ: תל אביב
טוב אחי. המצב פה נפלא לאללה! 
אתה מדבר איתי על אבטלה? ומה עם אנשים שמרוויחים שכר מינימום ובקושי מסיימים את החודש?
זה בסדר?

ומי דיבר על מדינת כלל אזרחיה? אפשר שתיהיה מדינה שהלאום הוא יהודי ועדיין להפריד דת ממדינה
תאמין לי שאנחנו לא קיצוניים ובטח שלא מיעוט.

אנחנו השטופי מוח פה? תראה את התגובות שלך. 

Psychadelic Trance - Magic experience
 11/10/2012 [00:13:35]
סביר
לא ניתן לדרג

השועל המהולל
אביר
כנס לפרופיל של השועל המהולל  שלח הודעה פרטית להשועל המהולל  הוסף את השועל המהולל לרשימת החברים שלך
מ: Vgames
אני אומנם שונא את יאיר לפיד וחושב שהוא דביל שרוב הזמן משתמש בשפה העלק אקדמית שלו כדי לגרום לאנשים לחשוב שהוא חכם, אבל בכל זאת אם צריך לבחור אז אני בוחר ב"יש עתיד". המצע שלהם פשוט טוב, עכשיו השאלה היא אם הם יכולו לעמוד מאחוריו אם יבחרו.

נערך ע"י השועל-מהולל בתאריך 11/10/2012 [00:17:05]
נערך ע"י השועל-מהולל בתאריך 11/10/2012 [00:17:29]
 11/10/2012 [00:14:31]
סביר
לא ניתן לדרג

White_Light
חבר כנסת
כנס לפרופיל של White_Light  שלח הודעה פרטית לWhite_Light  הוסף את White_Light לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י ShadowOver בתאריך 2012-10-10 23:03:47

לול,אנחנו חיים באותה מדינה?

המדייה המרכזית במדינה,מה שניקרא מיינסטרים,היא שמאלנית באופן מובהק.פה ושם יש "נגיעות" למרכז בדמות אברי גילעד או הפרשן הצבאי של חדשות 2 רוני דניאל,ובערוץ 10 צבי יחזקאלי.מעבר לזה כלום.נדה.
אפשר לראות את זה גם היום באופן הסיקור של התקשורת הישראלית בנושא הבחירות בארה"ב.

עוד זכור לי טור הדעה של ערד ניר המנוול (עורך חדשות החוץ של ערוץ 2) , שנכתב בנושא הילד הפלסטיני שכביכול נהרג ע''י אש צה''ל אך לאחר תחקיר וכמה שנים טובות הוכח שהוא למעשה נפגע מכדור פלסטיני.
ומה לעורך חדשות החוץ של ערוץ 2 היה לומר בנושא? "אין זה משנה מי הרג את הילד.עצם זה שילדים נהרגים בסיכסוך זה דבר נורא" . עכשיו תבינו,על הסיפור הזה,של ילד פלסטיני שנהרג ע''י ישראל,התבססו הרבה פיגועים ושינאה עולמית כלפי המדינה.
זה לא חשוב שכל העולם ראה בנו רוצחי ילדים,זה לא חשוב שחלק גדול מהאינתיפדה התבסס על עלילת הדם הזאת...
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3456122,00.html

השמאל ישן? הצחקת אותי.

השמאל,למרות מיעוטו מבחינה מספרית,לא שולט  רק בתקשורת אלא גם באקדמיה הישראלית:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4154915,00.html
שימו לב שדו''ח בינלאומי קבע שהמחקר האקדמי בישראל מוטה פוליטית ופוגע באיכותו.
ובאופן יותר ספציפי,פה מדברים על המחלקה לפוליטיקה בבן-גוריון..אז הינה משהו מהימים האחרונים:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4287620,00.html
ראיתם ? כשהשמאל משליט את דעותיו באקדמיה ומחרים מרצים "ימניים",מדובר בדמוקרטיה,חופש הביטוי,קידמה...
אבל כשלוקחים לשמאל את השליטה? "שילטון טוטליטרי!" , "רדיפה!" , " פאשיזזזזזזזזזזםםםםםםםם!!111111"

ושתי הדוגמאות הללו,דרך אגב (של ערד ניר ואיכות המחקר האקדמי בישראל) הן דוגמאות בודדות מתוך רבות.
עוד לא נכנסתי לדוגמאות יותר אקטורליות של ישראל היום ודיעות אחרונות,או נושא המסתננים ....

עלק השמאל ישן.השמאל חיי ובועט חביבי....בועט בכל מי שלא דוגל השקפת עולמו המנותקת.זה הרי טבעי שעם הזמן השמאל באחוזים ירד,שכן אנשים , בסופו של דבר - מתפקחים ובורחים למרכז וימינה.העניין הוא שגם המרכז השיראלי,מאז שאריק שרון ירד מהבמה - הפך לשמאל.ליבני היא שמאל.לפיד הוא שמאל.אולמרט הוא שמאל דה לה שמאל.אין כזה דבר "מרכז" .

נערך ע"י White_Light בתאריך 11/10/2012 [00:39:19]
 11/10/2012 [00:23:16]
סביר
לא ניתן לדרג

imag9
דרואיד
נכתב ע"י ShadowOver בתאריך 2012-10-10 23:03:47

אחשלי,אתה חי במאדים
קרא את הדבר הזה ותחזור לפה :http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=1725

11/10/2012 [00:26:42]
סביר
לא ניתן לדרג

imag9
דרואיד
נכתב ע"י proevo4ever בתאריך 2012-10-11 00:08:47
אתה מדבר איתי על אבטלה? ומה עם אנשים שמרוויחים שכר מינימום ובקושי מסיימים את החודש?
זה בסדר?

ומי דיבר על מדינת כלל אזרחיה? אפשר שתיהיה מדינה שהלאום הוא יהודי ועדיין להפריד דת ממדינה

אממ..גם בספרד(מדינה "קצת" יותר גדולה מאיתנו)אנשים לא גומרים את החודש ויש שם הפגנות של מיליונים
גם ביוון שקיימת 5000 שנה,אנשים לא גומרים את החודש.בארצות הברית לפני 3 שנים החלה המפלה הגדולה,שעד היום משפיעה על אנשים שם.יש מיתון בכל העולם,יש בעיות בכל העולם ומובטלים בכל העולם
המדינה שלנו במצב מצוין ביחס למדינות אחרות בעולם,פשוט התקשורת מציגה את זה באור שלילי כי הימין בשלטון..

11/10/2012 [00:27:28]
סביר
לא ניתן לדרג

White_Light
חבר כנסת
זה בסדר?

מצחיק,איך ישדעת שאני מדבר עליך?

אף אחד לא אמר שהמצב פה נפלא,אבל המצב פה לא גרוע כמו שאתה מנסה לתאר אותו . אנחנו עדיין לא במצב של הגוש האירופי שעובר למדיניות צנע ומכתיב תקציבים למדינות,אנחנו עדיין לא סגרנו פה חברות גדולות ובנקים לא פשטו רגל כמו בארה"ב...אחוזי האבטלה לא גבוהים כמו שארה"ב...בקיצור - אתה מדבר שטויות.אבל העיקר "ביבי הביתההההההההההההההההה1111"

ולא - אי אפשר להפריד דת ממדינה כשהמדינה שלך מבוססת על הדת היהודית.זה נשמע לך הגיוני כי זה דבר שמתרחש בהמון מדינות מערביות,אבל אותן מדינות לא מתבססות על הדת הנוצרית כמו שאנחנו מתבססים על הדת היהודית.הלאום יהודי מבוסס על הדת.

כל זה לא מצדיק פרזיטיות מצד החרידים,למעשה הם מעוותים את הדת,אבל זה נושא לגמרי אחר.

בכל מיקרה,אתה חוזר על עצמך כמו תוכי כבר 3 דיונים שונים...עזוב.שנינו יודעים שאין לך עמדה רצינית....עוד זכורה לי הודעה שלך בה תיארת את שלי כמי שתיזכה בקול שלך עקב היותה סוציואליסטית...XDDDD . עזוב אחי,אתה לא רציני.

וכן,אתה שטוף מוח.עד עכשיו לא רשמת סיבה נורמלית אחת למה "ביבי הביתהההה21113213!!! " ומי צריך להחליף אותו.כל השטיויות שאתה רושם אודות המצב הכלכלי בארץ לא באמת מבוססות על משהו,כי כשמביאים לך דוגמאות למדינות הרבה יותר מתקדמות בלי הוצאות אדירות על ביטחון כמו ישראל,שנמצאות במצב גרוע יותר כל מה שיש לך להגיד זה לנסות לצייר את כל מי שמוכיח את בורותך כמי שחושב שהמצב במדינה מושלם והכל אחלה.אז לא - בפעם המי יודע כמה : המצב פה לא אחלה,ולא מושלם.יש מקום גדול לשיפור,אבל מה שאתה כותב זה בדיוק מה שמובילי מחאת רוטישלד שתלו לך במוח:ביבי הביתה.

ההבדל הוא שהמחאה הזאת התפרקה אחרי שאנשים קלטו שהיא מבוססת על אנשי שמאל,אתה עדיין לא קלטת את זה...לא נורא.כל אחד והקצב שלו :).

11/10/2012 [00:33:27]
סביר
לא ניתן לדרג

White_Light
חבר כנסת
נכתב ע"י השועל-מהולל בתאריך 2012-10-11 00:13:35
אני אומנם שונא את יאיר לפיד וחושב שהוא דביל שרוב הזמן משתמש בשפה העלק אקדמית שלו כדי לגרום לאנשים לחשוב שהוא חכם, אבל בכל זאת אם צריך לבחור אז אני בוחר ב"יש עתיד". המצע שלהם פשוט טוב, עכשיו השאלה היא אם הם יכולו לעמוד מאחוריו אם יבחרו.

אין חדש תחת השמש.בישראל,כרגיל,הטרנד האמריקני מגיע באיחור של כמה שנים...

אפקט אובמה של בחירות 2008 מגיע לישראל 2012 . מועמד ריקני עם מילים מפוצצות שמבטיח "שינוי".

במקום yes we can  קיבלנו את "איפה הכסף?"

ובישראל כמו בישראל - הגירסא האמריקנית תמיד עדיפה על החיקוי הישראלי .

עריכה: ולמרות כל זה - כל עוד לפיד לא יזיין ת'שכל על כמה שנתניהו כיבכיול מכניס את ישראל לבידוד בין לאומי ויציג את הממשלה כסרבנית שלום,הוא עדיף על כל מפלגה חרידית אחרת.

העניין הוא שזה בדיוק מה שהוא יעשה...אם אני לא טועה,זה אפילו מה שהוא כבר עושה.

נערך ע"י White_Light בתאריך 11/10/2012 [00:35:10]
 11/10/2012 [00:50:50]
סביר
לא ניתן לדרג

השועל המהולל
אביר
כנס לפרופיל של השועל המהולל  שלח הודעה פרטית להשועל המהולל  הוסף את השועל המהולל לרשימת החברים שלך
מ: Vgames
נכתב ע"י imag9 בתאריך 2012-10-11 00:26:42
זה בסדר?

אממ..גם בספרד(מדינה "קצת" יותר גדולה מאיתנו)אנשים לא גומרים את החודש ויש שם הפגנות של מיליונים
גם ביוון שקיימת 5000 שנה,אנשים לא גומרים את החודש.בארצות הברית לפני 3 שנים החלה המפלה הגדולה,שעד היום משפיעה על אנשים שם.יש מיתון בכל העולם,יש בעיות בכל העולם ומובטלים בכל העולם
המדינה שלנו במצב מצוין ביחס למדינות אחרות בעולם,פשוט התקשורת מציגה את זה באור שלילי כי הימין בשלטון..
זה מה שמעצבן אותי בדיון הזה ובתגובות מהסוג הזה.

זה שהמצב טוב יותר מבמדינות אחרות לא אומר שהוא טוב!

זה עד כדי כך פשוט. מה זו התשובה המפגרת הזו "אבל במקומות אחרים רע יותר"? מתי זה לא ככה? ואם המצב במקומות אחרים רע יותר זה אומר שאנשים לא יכולים להתלונן שהמצב אצלנו רע?

נו באמת...

11/10/2012 [00:54:11]
סביר
לא ניתן לדרג

White_Light
חבר כנסת
נכתב ע"י השועל-מהולל בתאריך 2012-10-11 00:50:50
נכתב ע"י imag9 בתאריך 2012-10-11 00:26:42
זה בסדר?

זה מה שמעצבן אותי בדיון הזה ובתגובות מהסוג הזה.

זה שהמצב טוב יותר מבמדינות אחרות לא אומר שהוא טוב!

זה עד כדי כך פשוט. מה זו התשובה המפגרת הזו "אבל במקומות אחרים רע יותר"? מתי זה לא ככה? ואם המצב במקומות אחרים רע יותר זה אומר שאנשים לא יכולים להתלונן שהמצב אצלנו רע?

נו באמת...

להתלונן שהמצב "לא מספיק טוב" זה דבר חיובי כי זה מדרבן את השילטון לבצע שיפורים...
אבל לבוא בגישה של "אי אפשר לגמור פה את החודש ביגלל ביביייייייי!!11" זו כבר שטיפת מוח שמבוססת על עלילות הדם של 2002 בדמות שר אוצר שמתאכזר לעניים ועוזר לעשירים...מצחיק שגם אז וגם היום,זו אותה מדיניות כלכלית של אותו איש שמחלצת אותנו ממשבר כלכלי...

נערך ע"י White_Light בתאריך 11/10/2012 [00:54:49]
נערך ע"י White_Light בתאריך 11/10/2012 [00:55:19]
« לדף הבא לדף הקודם »
שוב בחירות 
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום שיחות

סה"כ 593 תגובות
על פני 40 עמודים
עבור לדף: