שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
שיר של אש וקרח 
Bookmark and Share
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום יצירות וספרים

סה"כ 362 תגובות
על פני 25 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא
מאת תוכן
 07/08/2011 [18:48:25]
סביר
לא ניתן לדרג

סיידוינדר
דרגה 15
כנס לפרופיל של סיידוינדר  שלח הודעה פרטית לסיידוינדר  הוסף את סיידוינדר לרשימת החברים שלך
מדהים, התחלתי את הסדרה לאחר שראיתי את התכנית בטלוויזיה, ובידיוק סיימתי את הכרך השני של סופת החרבות.

MAJOR SPOILERS AHEAD!
מרטין מתסכל אותי, הבנאדם הזה אוהב להרוג כל דבר שזז.

אני רוצה לראות את קו העלילה של דאינריז מתפתח אבל, בכללי אני מרגיש קצת שאני מתחיל לאבד עניין, אין איזה משהו שאני מצפה לו.

והאמת, רוב הייתה דמות שמאוד מאוד אהבתי, ובלעדיו הקשר שלי לספר פחת..

מישהו קרא את ריקוד הדרקונים? מוצלח? אני חושב שאני אחכה עם משתה לעורבים עד שריקוד הדרקונים יהיה קרוב לתרגום, מאחר והבנתי שהם מתרחשים באותו הזמן..

Eliran Pe'er אלירן פאר
נערך ע"י גאז בתאריך 07/08/2011 [22:47:37]
נערך ע"י סיידוינדר בתאריך 16/05/2012 [16:32:28]
 07/08/2011 [19:36:29]
סביר
לא ניתן לדרג

פ‎‎ילדמרש‎ל סורה
טיטאן
כנס לפרופיל של פ‎‎ילדמרש‎ל סורה  שלח הודעה פרטית לפ‎‎ילדמרש‎ל סורה  הוסף את פ‎‎ילדמרש‎ל סורה לרשימת החברים שלך
סיימת את עימות המלכים (הספר השני) או את סופת החרבות (השלישי)? זה לא לגמרי ברור מההודעה שלך.
בכל מקרה, אני קורא כרגע את מחול עם דרקונים, אבל אני דיי בהתחלה. קח בחשבון שיקח להם לפחות כמה חודשים לתרגם אותו.

Eliran Pe'er אלירן פאר
 07/08/2011 [22:46:49]
סביר
לא ניתן לדרג

סיידוינדר
דרגה 15
כנס לפרופיל של סיידוינדר  שלח הודעה פרטית לסיידוינדר  הוסף את סיידוינדר לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י פ‎‎ילדמרש‎ל סורה בתאריך 2011-08-07 19:36:29
סיימת את עימות המלכים (הספר השני) או את סופת החרבות (השלישי)? זה לא לגמרי ברור מההודעה שלך.
בכל מקרה, אני קורא כרגע את מחול עם דרקונים, אבל אני דיי בהתחלה. קח בחשבון שיקח להם לפחות כמה חודשים לתרגם אותו.

טעות שלי, הכרך השני של סופת החרבות.

לא הציק לחכות אחרי קריאה של משתה לעורבים?

Eliran Pe'er אלירן פאר
 08/08/2011 [11:40:01]
סביר
לא ניתן לדרג

פ‎‎ילדמרש‎ל סורה
טיטאן
כנס לפרופיל של פ‎‎ילדמרש‎ל סורה  שלח הודעה פרטית לפ‎‎ילדמרש‎ל סורה  הוסף את פ‎‎ילדמרש‎ל סורה לרשימת החברים שלך
בהתחשב בזה שגם למשתה לעורבים חיכיתי בזמנו איזה שנתיים, אני מניח שכבר התרגלתי :)

בכל מקרה, זה לא שיש יותר מדיי ברירה, הרי גם אחרי שאני אסיים את מחול עם דרקונים אני אאלץ לחכות כמה שנים לרוחות של חורף (או איך שהספר הבא לא ייקרא בסוף)

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [01:26:52]
סביר
לא ניתן לדרג

NOAM9
לוקרז
כנס לפרופיל של NOAM9  שלח הודעה פרטית לNOAM9  הוסף את NOAM9 לרשימת החברים שלך
מ: נוסה
ואני רק מתחיל לקרוא את עימות המלכים.
אני רק רוצה לשאול מראש, יש איזה שהוא ספר שהתרגום שלו ממש רע? קראתי איפושהוא שיש ספר מסוים עם תרגום רע במיוחד שעדיף לקרוא באנגלית, זה נכון?
בכל מקרה, סדרה מצוינת.

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [02:18:42]
סביר
לא ניתן לדרג

OMEX
Glorious
כנס לפרופיל של OMEX  שלח הודעה פרטית לOMEX  הוסף את OMEX לרשימת החברים שלך
מ: גאליפריי

באמת היה צריך דיון כזה אחרי כול התלונות מפורום סדרות.

אני התחלתי עכשיו את סופת חרבות :)

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [04:28:03]
סביר
לא ניתן לדרג

פ‎‎ילדמרש‎ל סורה
טיטאן
כל הסדרה מתורגמת רע. בספר הראשון הדיאלוגים מחורבנים ממש, בשלישי יש מלא טייפוז ושגיאות עריכה, וברביעי יש תרגומים מילוליים בצורה ממש מביכה ("הוא היה עייף לעזאזל מדיי" או שטויות בסגנון)

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [15:39:34]
סביר
לא ניתן לדרג

סיידוינדר
דרגה 15
הדבר היחידי שהציק לי זה כל הטעויות עריכה בשלישי. מעולם לא חשבתי שהעדר מרכאות יכולות לעצבן כל כך.

אבל עדיין שורדים. 

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [16:17:40]
סביר
לא ניתן לדרג

לוחמי החופש
כנס לפרופיל של לוחמי החופש  שלח הודעה פרטית ללוחמי החופש  הוסף את לוחמי החופש לרשימת החברים שלך
פשוט תקראו באנגלית.

זה ממש קל

scarce scare scarce scare scarce scare you know nothing jon snow scarce scare scarce scare scarce scare meat and mead scarce scare scarce scare scarce scare arya bit her lip

ואני באמצע של סופת חרבות שבינתיים עולה בהרבה על השניים הקודמים.

Eliran Pe'er אלירן פאר
 09/08/2011 [23:31:03]
סביר
לא ניתן לדרג

Sinestro
Yellow Lantern
כנס לפרופיל של Sinestro  שלח הודעה פרטית לSinestro  הוסף את Sinestro לרשימת החברים שלך
מ: Qward
אני קורא עכשיו את הספר החמישי באנגלית לאחר שקראתי את כל ה-4 הקודמים בעברית.
והאמת היא שלמרות שאני מסתכל על עצמי כרהוט בשפה האנגלית (חברה אמריקאית שגרה איתי, הבנה מוחלטת של השפה בעת צפייה בסרטים/סדרות, דיבור ללא גמגום ובצורה מובנת וכו') קשה לי לקרוא את הספר. 

חלק מהמילים כתובות בשפה מאד גבוהה. ובעוד שאין בעיה להבין את הדיאלוגים בין הדמויות מאד קשה להבין את התיאורים הגרפיים של ג'ורג מרטין כי הוא משתמש במילים שגם דוברי השפה האנגלית הבקיאים ביותר לא משתמשים בהם על בסיס יום יומי. אז בעוד שהם אולי מבינים כל מילה, אני לא. 

אני לא אומר שהקריאה היא בלתי אפשרית. אבל אני מוצא את עצמי פותח מילון יותר מפעם אחת. זה לא הורס את חוויה הקריאה אך זה כן מאריך אותה וגורם לה להיות מעייפת הרבה יותר. 

אז זהו, מי שמתכנן לקרוא שיקח את זה בחשבון. 

Eliran Pe'er אלירן פאר
 10/08/2011 [03:15:11]
סביר
לא ניתן לדרג

סיידוינדר
דרגה 15
נכתב ע"י Sinestro בתאריך 2011-08-09 23:31:03
אני קורא עכשיו את הספר החמישי באנגלית לאחר שקראתי את כל ה-4 הקודמים בעברית.
והאמת היא שלמרות שאני מסתכל על עצמי כרהוט בשפה האנגלית (חברה אמריקאית שגרה איתי, הבנה מוחלטת של השפה בעת צפייה בסרטים/סדרות, דיבור ללא גמגום ובצורה מובנת וכו') קשה לי לקרוא את הספר. 

חלק מהמילים כתובות בשפה מאד גבוהה. ובעוד שאין בעיה להבין את הדיאלוגים בין הדמויות מאד קשה להבין את התיאורים הגרפיים של ג'ורג מרטין כי הוא משתמש במילים שגם דוברי השפה האנגלית הבקיאים ביותר לא משתמשים בהם על בסיס יום יומי. אז בעוד שהם אולי מבינים כל מילה, אני לא. 

אני לא אומר שהקריאה היא בלתי אפשרית. אבל אני מוצא את עצמי פותח מילון יותר מפעם אחת. זה לא הורס את חוויה הקריאה אך זה כן מאריך אותה וגורם לה להיות מעייפת הרבה יותר. 

אז זהו, מי שמתכנן לקרוא שיקח את זה בחשבון. 

יאפ מה שחשבתי והרגשתי בעצמי, סיימתי דוברי אנגלית ואנגלית היא שפת אם שלי ועדיין זה קשה. בעברית בכלל יש מילים פה ושם שאני לא מבין ואני בן אדם עם אוצר מילים גדול שקרא כל החיים שלו..

Eliran Pe'er אלירן פאר
 10/08/2011 [21:01:41]
סביר
לא ניתן לדרג

Glowingone
פרש
כנס לפרופיל של Glowingone  שלח הודעה פרטית לGlowingone  הוסף את Glowingone לרשימת החברים שלך
מ: חיפה
אני קורא עכשיו את הכרך הראשון, A game of thrones אחרי שצפיתי בסדרה. ואישית אני ממש נהנה מהכתיבה באנגלית, יש כמה מילים פה ושם שבאמת קשה להבין כמו שמישהו מעליי אמר, כי בקושי משתמשים בהם ביום יום. אבל אני עדיין מבין את הרוב ובאופן כללי שונא לקרוא ספרים מתורגמים לעברית.

Eliran Pe'er אלירן פאר
 11/08/2011 [23:43:13]
סביר
לא ניתן לדרג

OMEX
Glorious
כנס לפרופיל של OMEX  שלח הודעה פרטית לOMEX  הוסף את OMEX לרשימת החברים שלך
מ: גאליפריי
"לו הייתי אישה ,הייתי סרסיי"

חחחחחחחחחחחחחחח

Eliran Pe'er אלירן פאר
 12/08/2011 [01:26:09]
סביר
לא ניתן לדרג

EverMore
דרקו כחול צהוב
כנס לפרופיל של EverMore  שלח הודעה פרטית לEverMore  הוסף את EverMore לרשימת החברים שלך
מ: gamer
סופתח חרבות לפי דעתי הספר הכי טוב

משתה לעורבים הכי משעמם 

בספר השני היו חלקים גדוליםשל שיעמום לקח זמן עד שהתחלתי להיכנס לספר אבל כשנכנסתי היה מעולה

ובכל מקרה הוא מסיים את הספרים שלו בצורה מעולה (לא כמו רובין הוב בשושלת הרואים למרחק )

כל אחד מהספרים (חוץ מאולי הרביעי) היו בעלי סיומים מעולים שנתנו חשק לעוד ( בראשון גם ידעתי מה העלילה ידעתי פחות או יותר מה יהיה הסוף אבל הסוף היה הרבה יותר מעניין מאשר בסדרה)

עכשיו עובד על כישור הזמן  דווקא הספר הזה "המריא" מהר מאוד וכבר מהפרק השני נכנסתי לעניין

Eliran Pe'er אלירן פאר
 12/08/2011 [04:22:01]
סביר
לא ניתן לדרג

Sinestro
Yellow Lantern
כנס לפרופיל של Sinestro  שלח הודעה פרטית לSinestro  הוסף את Sinestro לרשימת החברים שלך
מ: Qward
אני חושב שהבעיה העיקרית בספר הרביעי היא בכך שהוא מתמקד בדמויות שקשה לקורא להתחבר אליהן (מלבד אריה וסאם, לפחות מבחינתי) ולכן הספר יכול להיתפס כמשעמם (ואולי במחשבה שניה, בהרבה נקודות הוא באמת כזה) אך כמו תמיד, מרטין תמיד יודע להפתיע ובסוף הספר כמו תמיד מגיע הקלאימקס שמשאיר לקורא טעם של עוד. 

עריכה: אה כן, כרגע סיימתי לקרוא את הפרק השלישי או הרביעי (ג'ון) בספר החמישי ויש לי רק מילה אחת להגיד: וואו.
ובשלוש מילים: ג'ורג מרטין גאון

Eliran Pe'er אלירן פאר
נערך ע"י Sinestro בתאריך 12/08/2011 [04:33:47]
« לדף הבא
שיר של אש וקרח 
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום יצירות וספרים

סה"כ 362 תגובות
על פני 25 עמודים
עבור לדף: