שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
איך מפרמטים מחשב נייד? 
Bookmark and Share
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום חומרה ותוכנה

13 תגובות
מאת תוכן
 17/03/2011 [03:09:48]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
כנס לפרופיל של drilll  שלח הודעה פרטית לdrilll  הוסף את drilll לרשימת החברים שלך
שלום לכולם.
יש לי מחשב נייד של DELL, עם וינדוס 7 גרסת 64 ביט.

חשבתי במידה ואני ארצה לפרמט את המחשב הנייד שלי, איך אני עושה זאת?
אין לי דיסקים או משהו כזה שקיבלתי עם הנייד.

איך אני מפרמט את המחשב מחדש שיהיה בכאילו רק קיבלתי אותו?

כי אני רוצה שזה יהיה בלי כל התוכנות האלה של DELL שמותקנות.

"בתחת זה זורם, אבל שאתה מקבל אחת לפה זה לא כיף בכלל" - שרון DMaster.
 17/03/2011 [14:03:51]
סביר
לא ניתן לדרג

minkin
Ninja
כנס לפרופיל של minkin  שלח הודעה פרטית לminkin  הוסף את minkin לרשימת החברים שלך
מ: קריות
רוב המחשב הניידים של כול המותגים מגיעים עם וינדוס גרסת המחשב בין אם זה HP או DELL, אם אתה רוצה וינדוס נקי מכול החרטא הזה, אתה חייב לפרמט את המחשב ולהתקין מחדש כול וינדוס שאתה רוצה בין אם קנית אותו או מצאת
בקשר לדרייברים אין לך סיבה לדאגה כי באתר של המותג צריכים להיות זמינים כול הדרייברים לכול החומרה כולל הברגים, מניסיון אני אומר שכדאי לפרמט ואל תשכח לדעת לבחור בין 32 ביט או 64 תלוי מה המחשב שלך
ואיך אתה מפרמט?בדיוק כמו במחשב הנייח, מכניס דיסק ובהפעלת מחשב תסתכל על איזה כפתור צריך ללחוץ כדי לבחור את ההתקן להפעלה(BOOT DEVICE), 
עכשיו אם אין לך כונן דיסקים, אתה יכול להתקין גם דרך USB שזה טיפה יותר מסובך בגלל שצריך להגדיר אותו כמו שצריך
אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לפנות אליי

HP Envy 15 | I7-720 | ATI 5830 | 8 GB | 320 GB
 17/03/2011 [16:00:06]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
כנס לפרופיל של drilll  שלח הודעה פרטית לdrilll  הוסף את drilll לרשימת החברים שלך
אבל לפי מה שהבנתי יש אפשרות לפרמט בלי דיסקים בכלל, שההתקנה בכאילו נמצאת כבר על המחשב.
זה מה שאני רוצה לעשות, כי אין לי מאיפה להשיג דיסק של וינדוס 7 ואני לא רוצה להוריד.

17/03/2011 [16:05:19]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
נכתב ע"י minkin בתאריך 2011-03-17 14:03:51
רוב המחשב הניידים של כול המותגים מגיעים עם וינדוס גרסת המחשב בין אם זה HP או DELL, אם אתה רוצה וינדוס נקי מכול החרטא הזה, אתה חייב לפרמט את המחשב ולהתקין מחדש כול וינדוס שאתה רוצה בין אם קנית אותו או מצאת
בקשר לדרייברים אין לך סיבה לדאגה כי באתר של המותג צריכים להיות זמינים כול הדרייברים לכול החומרה כולל הברגים, מניסיון אני אומר שכדאי לפרמט ואל תשכח לדעת לבחור בין 32 ביט או 64 תלוי מה המחשב שלך
ואיך אתה מפרמט?בדיוק כמו במחשב הנייח, מכניס דיסק ובהפעלת מחשב תסתכל על איזה כפתור צריך ללחוץ כדי לבחור את ההתקן להפעלה(BOOT DEVICE), 
עכשיו אם אין לך כונן דיסקים, אתה יכול להתקין גם דרך USB שזה טיפה יותר מסובך בגלל שצריך להגדיר אותו כמו שצריך
אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לפנות אליי

ציטטתי כדי שתראה ת'הודעה.

18/03/2011 [02:56:46]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
מישהו יודע?

18/03/2011 [03:07:01]
סביר
לא ניתן לדרג

Athlon-WINGS
שליט בין גלקטי
כנס לפרופיל של Athlon-WINGS  שלח הודעה פרטית לAthlon-WINGS  הוסף את Athlon-WINGS לרשימת החברים שלך
מ: קרית ביאליק
בטח אמור להיות קובץ על המחשב שלך של ההתקנה....קובץ ISO או של imagex...
אם בכלל ההתקנה אמורה להיות על המחשב...למרות שלא נראה לי.

פייסבוק: Oded Weissman
 19/03/2011 [02:41:11]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
מישהו יכול לתת תשובה מפורטת?

19/03/2011 [05:46:21]
סביר
לא ניתן לדרג

Lyoko
אסלאם=דתשל שלום
כנס לפרופיל של Lyoko  שלח הודעה פרטית לLyoko  הוסף את Lyoko לרשימת החברים שלך
מ: ...
תבדוק במסמכים של המחשב
או כשאתה מדליק אותו, אולי יהיה רשום איפשהו איזה כפתור לפני ההפעלה של וינדוס שמפעיל מצב שחזור של יצרן המחשב נייד.

נלחם בשמאל הלא שפוי latma.co.il
 19/03/2011 [17:17:45]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
מצב שחזור הגדרות יצרן שווה ערך לפירמוט?

22/03/2011 [22:56:44]
סביר
לא ניתן לדרג

minkin
Ninja
כנס לפרופיל של minkin  שלח הודעה פרטית לminkin  הוסף את minkin לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י drilll בתאריך 2011-03-19 17:17:45
מצטער שלא עניתי, הייתי פשוט בחופשה ומנותק מהמחשב
בנוגע לשאלה שלך העניין הוא כזה:
א'. מה תשאל רגע את עצמך מה הבעיה במחשב?האם יש לך וירוס שאתה לא מצליח להיתקע?האם אתה מרגיש שהוינדוס אבוד(הרבה באלגן, חוסר יציבות ומלא קבצי מערכת חסרים?)
ב'. עכשיו ההבדל הוא שפירמוט יותר טוב משחזור כי אתה מפרמט את הדיסק קשיח במלואו ופותח דף חדש, בכול המחשבים שעשיתי פירמוטים(עם מחשבים חדשים/חלשים) אפשר להרגיש את הדיסק קשיח ה"חדש" שעבר פירמוט מלא(ולא מהיר)
קובע איזה מחיצות יהיו, ואשכרה מוליד את המחשב מחדש ומעוצב ככה שיעבוד לפי הדרך שלך, עכשיו השאלה מה בדיוק הבעיה....
ושחזור הגדרות יצרן אף פעם לא אהבתי, כול מחשב נייד שהיה מחקתי את הוינוס המקורי עם כול המחיצות וכול הריקוברי שהיו לו והתקנתי וינדוס נקי ואם אין דרייברים לוינדוס 7 תדע לך שדרייברים של וינדוס ויסטה מתאימים ב 99 אחוז לוינדוס 7

23/03/2011 [06:26:31]
סביר
לא ניתן לדרג

drilll
Siente El Boom
נכתב ע"י minkin בתאריך 2011-03-22 22:56:44
א'. מה תשאל רגע את עצמך מה הבעיה במחשב?האם יש לך וירוס שאתה לא מצליח להיתקע?האם אתה מרגיש שהוינדוס אבוד(הרבה באלגן, חוסר יציבות ומלא קבצי מערכת חסרים?)
ב'. עכשיו ההבדל הוא שפירמוט יותר טוב משחזור כי אתה מפרמט את הדיסק קשיח במלואו ופותח דף חדש, בכול המחשבים שעשיתי פירמוטים(עם מחשבים חדשים/חלשים) אפשר להרגיש את הדיסק קשיח ה"חדש" שעבר פירמוט מלא(ולא מהיר)
קובע איזה מחיצות יהיו, ואשכרה מוליד את המחשב מחדש ומעוצב ככה שיעבוד לפי הדרך שלך, עכשיו השאלה מה בדיוק הבעיה....
ושחזור הגדרות יצרן אף פעם לא אהבתי, כול מחשב נייד שהיה מחקתי את הוינוס המקורי עם כול המחיצות וכול הריקוברי שהיו לו והתקנתי וינדוס נקי ואם אין דרייברים לוינדוס 7 תדע לך שדרייברים של וינדוס ויסטה מתאימים ב 99 אחוז לוינדוס 7

יש לי דיסק התקנה של וינדוס שרשום עליו שהוא של DELL, ועוד דיסק עם דרייברים, לא יודע מה זה.
איזה עוד דרייברים אני צריך?

של הכרטיס מסך אפשר להוריד מהרשת.

23/03/2011 [09:44:31]
סביר
לא ניתן לדרג

minkin
Ninja
נכתב ע"י drilll בתאריך 2011-03-23 06:26:31
נכתב ע"י minkin בתאריך 2011-03-22 22:56:44

יש לי דיסק התקנה של וינדוס שרשום עליו שהוא של DELL, ועוד דיסק עם דרייברים, לא יודע מה זה.
איזה עוד דרייברים אני צריך?

של הכרטיס מסך אפשר להוריד מהרשת.

אם יש לך דיסק של DELL סביר להניח שיש שם את כול הדרייברים, הקטע שהם בדרך לא הכי מעודכנים שיש להיום ברשת
חוץ מזה אני בטוח שיש לDELL איזשהי תוכנה משלהם שבודקת את הדרייברים במחשב שלך ומעדכנת במקום לחפש לעשותאת זה ידני

23/03/2011 [13:31:02]
סביר
לא ניתן לדרג

shmit0
אזרח
כנס לפרופיל של shmit0  שלח הודעה פרטית לshmit0  הוסף את shmit0 לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י drilll בתאריך 2011-03-17 03:09:48
שלום לכולם.

למה שלא תרים טלפון לתמיכה הטכנית שלהם- כן גם אם נגמרה לך האחריות זה לא משנה להם
1809-444688 
תתן את הדגם של המחשב והם כבר יסביור לך צעד אחר צעד מה לעשות

24/03/2011 [13:53:27]
סביר
לא ניתן לדרג

minkin
Ninja
נכתב ע"י shmit0 בתאריך 2011-03-23 13:31:02
נכתב ע"י drilll בתאריך 2011-03-17 03:09:48
שלום לכולם.

למה שלא תרים טלפון לתמיכה הטכנית שלהם- כן גם אם נגמרה לך האחריות זה לא משנה להם
1809-444688 
תתן את הדגם של המחשב והם כבר יסביור לך צעד אחר צעד מה לעשות

כי אם הוא יתקשר אליהם תענה לו איזה בחורה עם קול יפייפה שתקראי לו הוראות מהמסך

איך מפרמטים מחשב נייד? 
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום חומרה ותוכנה

13 תגובות