שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
סרטים שראיתי לאחרונה 
Bookmark and Share
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום קולנוע

סה"כ 177 תגובות
על פני 12 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא
מאת תוכן
 23/12/2010 [21:37:30]
סביר
לא ניתן לדרג

Ender Wiggin
מנהל פורום אסטרטגיה, קולנוע וסדרות
כנס לפרופיל של Ender Wiggin  שלח הודעה פרטית לEnder Wiggin  הוסף את Ender Wiggin לרשימת החברים שלך
מ: ראשון לציון
כמו שנכתב בדיון פידבק, המלצתם לי לפתוח דיון כזה ואני ממלא את ההמלצות הפורום.
אז איזה סרטים אתם ראיתם לאחרונה?

תוסיפו גם כמה מילים על הסרט.

אני ראיתי את טרון: המורשת. זה היה סרט פשוט מעולה, הסרט הוא המשך מעולה לסרט חנונים שגדלתי. 
אהבתי את הקטע שהשתמשו באותם שחקנים שהשתמשו במקור .
גם הקטע השלא אנסו את התלת מימד בכל מקום, בעולם האמיתי כמעט ולא היו קטעי תלת מימד והזכרונות והדברים משנות ה-80 בכלל היו מגורענים כמו מהסרט המקורי. 
בכלל זה היה סרט מעולה, אני יודע שאני מהבודדים שחושבים שהוא היה מעולה מעבר לפס קול של הסרט, אבל לא איכפת לי אני מת על הסרט הזה.

נערך ע"י Ender Wiggin בתאריך 23/12/2010 [21:45:27]
 23/12/2010 [23:54:44]
סביר
לא ניתן לדרג

Gilbk
עופיר
כנס לפרופיל של Gilbk  שלח הודעה פרטית לGilbk  הוסף את Gilbk לרשימת החברים שלך
הסרט האחרון שראיתי הוא "אל תלחצי אני בדרך".
 אין שם בדיחות מאולצות ולא מצחיקות, יש רגעים שיכולים לשפוך מצחוק, כמו הסצינה שהחבר של פיטר הכין להם קפה מהאפר של אבא שלו, והקטע שאיתן מאונן באוטו, ופתאום גם הכלב שלו מתחיל לאונן.
אלה כמה מהסצינות היותר קורעות שיצאו לי לראות בשנים האחרונות.
לדעתי הסרט מצחיק, סרט ששווה את הכסף הזה, והייתי הולך אליו אפילו שוב.
ממליץ.

תקציר מטיקטנט:
רוברט דאוני ג'וניור וזאק גליפיאנקיס הם שני שותפים לדרך הנקלעים למסע רכוב שערורייתי המשנה את חייהם.
דאוני מגלם את פיטר היימן, המצפה לבן בכור שאמור להיוולד בכל יום. הוא ממהר לתפוס טיסה מאטלנטה חזרה הביתה ללוס אנג'לס כדי להיות לצד אשתו ברגע המרגש, אך כל תכניותיו יורדות לטמיון בעקבות מפגש מקרי עם השחקן השאפתן ומגנט האסונות אית'ן טרמבליי (גליפיאנקיס). הפגישה מביאה לכך ששניהם מורדים מהטיסה ונכנסים לרשימה שחורה. הבעיה היא שהמטען של פיטר יחד עם הארנק שלו ותעודת הזהות ממריאים בלעדיו.
באין אלטרנטיבה פיטר נאלץ לתפוס טרמפ יחד עם אית'ן והכלב שלו. הנסיעה הופכת למסע חוצה יבשת במהלכו נהרסות כמה מכוניות, אינספור חברויות ונחרב אחרון העצבים של פיטר. 

נערך ע"י Gilbk בתאריך 23/12/2010 [23:58:07]
 24/12/2010 [03:52:50]
סביר
לא ניתן לדרג

thundercats
מר טלוויזיה
כנס לפרופיל של thundercats  שלח הודעה פרטית לthundercats  הוסף את thundercats לרשימת החברים שלך
מ: פתח תקווה
איירון מן 2 וקיק-אס.
איירון מן 2 היה סרט נהדר שלא התעלה על קודמו.
קיק-אס היה הפתעה נעימה. ההיט-גירל הזאת חבל"ז! מחכה בקוצר רוח להמשך.

24/12/2010 [04:51:52]
סביר
לא ניתן לדרג

Eli_G_100
אביר
כנס לפרופיל של Eli_G_100  שלח הודעה פרטית לEli_G_100  הוסף את Eli_G_100 לרשימת החברים שלך
מ: -)
אני לא מבין איך אף אחד לא פתח דיון על הסרט buried, סיימתי לראות אותו עכשיו ואני פשוט בשוק עד כמה הוא טוב.
סרט מותח עם קונספט מיוחד. כששמעתי עליו לפני הרבנה זמן חשבתי שכל הקטע שהסרט מתרחש במקום אחד יהיה לרעתו, אבל טעיתי ובגדול. הסרט לא כל כך ארוך אז אין קטעים 'מייבשים' פשוט סרט ענק!
באמת ממליץ לכולם!

24/12/2010 [13:52:38]
סביר
לא ניתן לדרג

SlapaDapa
Buffalo Soldier
כנס לפרופיל של SlapaDapa  שלח הודעה פרטית לSlapaDapa  הוסף את SlapaDapa לרשימת החברים שלך
מ: חפש בית
בדיוק ראיתי סקוט פילגרים נגד העולם..

פאק, איזה סרט טוב! עד האמצע שלו הוא פשוט היה מצויין, אני מאוד אוהב את זה שהכול קורה מהר ולא מבזבזים זמן על שטויות ופשוט כל השעה הראשונה לא הפסקתי לצחוק
הרג אותי הקטע שהוא מדבר עם ההוא שמכיר את כולם ומצייר לו ראש והוא ישר יודע על מי הוא מדבר XD

בקטע שהאקסים התחילו להופיע זה נהיה קצת חוזר על עצמו אבל הקרבות פיצו על זה והסוף היה מעולה!
ממש נהניתי ממנו סרט פשוט מעולה! ממליץ בחום!

נערך ע"י FlameFox בתאריך 24/12/2010 [13:53:00]
 24/12/2010 [21:25:51]
סביר
לא ניתן לדרג

Dead Wiggle
۞
כנס לפרופיל של Dead Wiggle  שלח הודעה פרטית לDead Wiggle  הוסף את Dead Wiggle לרשימת החברים שלך
הסרט האחרון שראיתי היההארי פוטר ואוצרות המוות חלק 1.
ולפי דעתי כל מי שהולך לסרט הזה לא צריך לצפות יותר מידי..לפי דעתי הוא באותה רמה כמו הסרט השישי ..

25/12/2010 [16:03:38]
סביר
לא ניתן לדרג

-Astral-
Wizard
כנס לפרופיל של -Astral-  שלח הודעה פרטית ל-Astral-  הוסף את -Astral- לרשימת החברים שלך
מ: קרית ביאליק
נכתב ע"י FlameFox בתאריך 2010-12-24 13:52:38

פאק, איזה סרט טוב! עד האמצע שלו הוא פשוט היה מצויין, אני מאוד אוהב את זה שהכול קורה מהר ולא מבזבזים זמן על שטויות ופשוט כל השעה הראשונה לא הפסקתי לצחוק
הרג אותי הקטע שהוא מדבר עם ההוא שמכיר את כולם ומצייר לו ראש והוא ישר יודע על מי הוא מדבר XD

בקטע שהאקסים התחילו להופיע זה נהיה קצת חוזר על עצמו אבל הקרבות פיצו על זה והסוף היה מעולה!

אני עדיין לא מבין איך העולם מתחלק בדיוק ל2 סוגים לגבי הסרט הזה.
אלה כמוך שממש ממש אהבו אותו, ואלו כמוני שממש ממש סבלו ממנו (לא יכולתי להמשיך לראות אותו עד הסוף. ככה סבל.) .
לא שמעתי עוד על אף אחד שאמר שהיה סרט נחמד. או ממש טוב, או ממש גרוע.
ממש מוזר..

25/12/2010 [16:51:19]
סביר
לא ניתן לדרג

SlapaDapa
Buffalo Soldier
כנס לפרופיל של SlapaDapa  שלח הודעה פרטית לSlapaDapa  הוסף את SlapaDapa לרשימת החברים שלך
מ: חפש בית
נכתב ע"י -Astral- בתאריך 2010-12-25 16:03:38

אלה כמוך שממש ממש אהבו אותו, ואלו כמוני שממש ממש סבלו ממנו (לא יכולתי להמשיך לראות אותו עד הסוף. ככה סבל.) .
ממש מוזר..
הסבירו את זה כבר יותר טוב ממני אבל העיקרון הוא שזה סרט שמתאים לחובבי הז'אנר
אני אישית ממש אהבתי אותו ואת הדרך שהוא מועבר בה..

25/12/2010 [17:36:02]
סביר
לא ניתן לדרג

Iter Impius
כנס לפרופיל של Iter Impius  שלח הודעה פרטית לIter Impius  הוסף את Iter Impius לרשימת החברים שלך
אוקיי, אז ככה - במסגרת החלטתי להשלים ולראות את כל הסרטים הכי טובים שיצאו אי פעם, ראיתי בימים האחרונים כמה סרט שממש אהבתי:

הראשון, שתיקת הכבשים. ללא ספק סרט מצוין, בכיכובם של אנתוני הופקינס בתפקיד חניבעל לקטר המצמרר, גודי פוסטר בתפקיד קלריס סטארלינג ועוד שחקנים נהדרים. הסרט הפך לאחד מסרטי המתח הפסיכולוגים ולגמרי בצדק. כל סצנה בה נמצא חניבעל היא סצנת מופת, המשחק המדהים של הופקינס לא מפסיק להפתיע ובכלל המשחק של כולם פשוט יוצא מגדר הרגיל.ץ

השני שראיתי, 'כשרונו של מר ריפלי'. די קשה להסביר על הסרט הזה בכמה משפטים כי הוא מורכב. אני רק אגיד בקצרה שהוא מספר על טום ריפלי שה"כשרון" שלו הוא לחקות את קולם של אנשים אחרים ולזייף - בין אם זה מסמכים, חתימות וכד' בצורה מעולה. הסרט מחולק לשני חלקים מבחינתי, החלק בו טום הוא טיפוס יחסית גיקי, ניתן להבין שלא הכי מקובל על החברה ודי מסכן וחלק שני בו טום נעשה אלים, קשוח ומסוכן לחברה. אחד הסרטים היותר מפתיעים וטובים שראיתי ואני לגמרי ממליץ לכולם לצפות בו.

האחרון שראיתי השבוע - המספריים של אדוארד. אין הרבה מה לומר עליו, אני מניח שרוב האנשים מכירים את הסרט הזה שהוא יצירת מופת של ממש של טים ברטון. יש לציין שלג'וני דפ יש בוא תפקיד ראשי, אבל יכולות המשחק שלו לא ממש מורגשות שם, הבימוי ועיצוב העולם הרבה יותר מורגשים. מומלץ בהחלט.

תבלו!
היום אצפה בדוני דארקו כנראה, מקווה לא להתאכזב

25/12/2010 [21:27:02]
סביר
לא ניתן לדרג

Miles
Brandeis
כנס לפרופיל של Miles  שלח הודעה פרטית לMiles  הוסף את Miles לרשימת החברים שלך
מ: מדר טרולים
השבוע ראיתי את 4 סרטי חניבעל - התחלתי מ-Red Dragon שזה הנובל הראשון כרונולוגית ועשוי ממש ממש טוב ומהנה, אד נורטון נחמד, אבל התלהבתי
יותר מהשחקנים האחרים דווקא, בעיקר מהופקינס עם משחק גאוני.

משם המשכתי ל- The Silence of the Lambs האגדי, בימוי ומשחק כל כך טוב מצד כל השחקנים, מעניין ומהנה, פוסטר והופקינס נהדרים פשוט.

המשכתי ל-Hannibal, הסרט נהדר, מרתק, הופיקנס כרגיל גאון, לא נהנתי מהמשחק של ג'וליאן מור, הרגיש לי שהיא
לא נכנסה מספיק לדמות, יכול להיות שזה המעבר מהאיכות של פוסטר שגרם לי להרגיש ככה, בכל מקרה
אווירה נהדרת בסרט, ממש טוב.

משם ל-Hanibal Rising, סרט עם סיפור מהפנט ואולי המעניין
ביותר בסדרה לפי דעתי, אבל המשחק של כלל השחקנים פשוט לא טוב ומוריד את האיכות של הסרט בכמה רמות
למרות זאת נהנתי ממנו מאוד.

בקיצור,
ממליץ מאוד לכל מי שעדיין לא ראה..דבר טוב.

25/12/2010 [21:59:32]
סביר
לא ניתן לדרג

PelegD
לאן הדרגה שלי בורחת?!
כנס לפרופיל של PelegD  שלח הודעה פרטית לPelegD  הוסף את PelegD לרשימת החברים שלך
מ: באר שבע

ממש מוזר..
באתי להרוס לך את התיאוריה.
ראיתי אותו, לא סבלתי וראיתי עד הסוף אבל להגיד שממש אהבתי... לא נראה לי... כאילו אני עד עכשיו בכלל לא יודע אם אהבתי אותו או לא...

26/12/2010 [11:30:04]
סביר
לא ניתן לדרג

Morphy
מכשף
כנס לפרופיל של Morphy  שלח הודעה פרטית לMorphy  הוסף את Morphy לרשימת החברים שלך
מ: ראשפנה
סופר הצללים של פולנסקי- ממליץ ביותר! 

26/12/2010 [19:00:36]
סביר
לא ניתן לדרג

lavifighter
דרואיד
כנס לפרופיל של lavifighter  שלח הודעה פרטית לlavifighter  הוסף את lavifighter לרשימת החברים שלך
מ: רמת גן
נכתב ע"י Dead Wiggle בתאריך 2010-12-24 21:25:51
הסרט האחרון שראיתי היההארי פוטר ואוצרות המוות חלק 1.
ולפי דעתי כל מי שהולך לסרט הזה לא צריך לצפות יותר מידי..לפי דעתי הוא באותה רמה כמו הסרט השישי ..

לא מסכים איתך. דווקא השביעי סרט ממש טוב לדעתי בניגוד לשישי שהיה גרוע.
הסרט השביעי נאמן למקור ויש בו קטעי אקשן טובים ויחסית אין הרבה קטעים משעמים.

28/12/2010 [06:06:52]
סביר
לא ניתן לדרג

Toki
J.U.N.K.E.R
כנס לפרופיל של Toki  שלח הודעה פרטית לToki  הוסף את Toki לרשימת החברים שלך
מ: Neo Kobe

ממש מוזר..
גם אני מאוד מאוד סבלתי מהסרט , פשוט לא יכולתי יותר וסגרתי אותו באמצע.
אם כל זה שאני מאוד אוהב משחקי וידאו ומאוד אוהב משחקים של פעם, זה היה פשוט מפגר לגמרי

סרטים שראיתי לאחרונה
רומן על אמת TRUE ROMANCE המעולה (היה ביס) תסריט של טרנטינו , למי שלא יודע
הרשת החברתית The Social Network - סרט מצויין אבל לא הייתי אומר מהטובים של פינצ'ר
BURIED  קבור - באמת כמו שכבר אמרו המון, סרט מצויין למרות כמה דברים דפוקים

28/12/2010 [23:29:51]
סביר
לא ניתן לדרג

חלמיש שטרודל
מגלה הנגב
כנס לפרופיל של חלמיש שטרודל  שלח הודעה פרטית לחלמיש שטרודל  הוסף את חלמיש שטרודל לרשימת החברים שלך
מ: אייש
אחלה רעיון לדיון.

ראיתי:

The Butterfly Effect - Director's cut
Sherlock Holmes
Spirited Away
Tales from Earthsea

מאוד נהניתי מכולם, במיוחד משרלוק הולמס ו-spirited away

« לדף הבא
סרטים שראיתי לאחרונה 
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום קולנוע