שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
דיון מיינקראפט הרשמי!!! 
Bookmark and Share
הפורום נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום פעולה, תפקידים ומשחקי מכות

סה"כ 18 תגובות
על פני 2 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא
מאת תוכן
 03/09/2010 [04:11:48]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
כנס לפרופיל של KurtH‎  שלח הודעה פרטית לKurtH‎  הוסף את KurtH‎ לרשימת החברים שלך

מיינקראפט הוא משחק מגניב

03/09/2010 [21:47:26]
סביר
לא ניתן לדרג

dranixc
Dessler
כנס לפרופיל של dranixc  שלח הודעה פרטית לdranixc  הוסף את dranixc לרשימת החברים שלך
מ: גן-עדן
זה בערך הנסיון שלי עם משחקים בסגנון:
אני מתחיל לשחק->יש לי רעיון מטורף בראש->אני מתחיל לבנות אותו->קולט שזה אפילו לא דומה ושאני גרוע בטירוף בזה->פורש מהמשחק.
כל פעם.

אם שמים מנגינה וקצב נכונים אז שלום ולבנון כן מתחרזיםI'm Sorry evermore, God does not exist.
נערך ע"י dranixc בתאריך 03/09/2010 [21:47:56]
 03/09/2010 [22:09:26]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
כנס לפרופיל של KurtH‎  שלח הודעה פרטית לKurtH‎  הוסף את KurtH‎ לרשימת החברים שלך
יש בו הרבה דברים מגניבים גם אם אתה לא כזה טוב בלבנות דברים. גם אני די גרוע בזה(היצירה הטובה ביותר שלי!:

), אבל מבחינתי הכיף במשחק הוא לא לבנות מגדלים ודברים כאלה אלא לחקור מערות שמחוללות רנדומלית שאתה יכול לאבד בהן את הכיוון לחלוטין ולצאת החוצה רק אחרי שעתיים, ולהשתמש במה שמצאת שם כדי לשפר את הבסיס שלך. זה כמו רובינזון קרוזו עם זומבים.

03/09/2010 [22:16:28]
סביר
לא ניתן לדרג

Shido
דוקטור ל-8 ביט
כנס לפרופיל של Shido  שלח הודעה פרטית לShido  הוסף את Shido לרשימת החברים שלך
מ: VideoLand
תסביר, לא הבנתי כלום מהסרטון

"Even though it took hundreds to kill me, I killed humans by the thousands"
 03/09/2010 [23:56:34]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
כשאתה מתחיל משחק אתה מופיע במפה מחוללת רנדומלית בלי שום דבר, ואתה צריך לאסוף משאבים מהסביבה ולהשתמש בהם כדי להכין כלים ונשקים ומבנים וכו'. ברגע שמגיע הלילה מתחילים להופיע שלדים וזומבים והדברים הירוקים הנוראיים שמתפוצצים וכו' ואין לך ממש סיכוי לשרוד בחוץ, אז אתה חוצב לעצמך איזה חור קטן במערה כדי לשרוד. כדי להשיג משאבים יותר רציניים כמו ברזל או יהלומים בשביל הכלים היותר רציניים אתה צריך לבנות לעצמך מכרה ולהתחיל לחפור. רוב הסיכויים שבסופו של דבר תיתקל במערכת מערות טבעית עם קצת משאבים והרבה אויבים, וזה החלק המגניב כי בגלל שהכל מחולל רנדומלית אתה באמת יכול למצוא את עצמך בחור באמצע שום מקום כשאתה לא יודע איך לצאת משם. ובסופו של דבר אתה בונה דברים כאלה:

04/09/2010 [03:37:44]
סביר
לא ניתן לדרג

Mr. Mojo Risin
דרקון ירוק
כנס לפרופיל של Mr. Mojo Risin  שלח הודעה פרטית לMr. Mojo Risin  הוסף את Mr. Mojo Risin לרשימת החברים שלך
מ: תל מונד
נכתב ע"י KurtH‎ בתאריך 2010-09-03 23:56:34
כשאתה מתחיל משחק אתה מופיע במפה מחוללת רנדומלית בלי שום דבר, ואתה צריך לאסוף משאבים מהסביבה ולהשתמש בהם כדי להכין כלים ונשקים ומבנים וכו'. ברגע שמגיע הלילה מתחילים להופיע שלדים וזומבים והדברים הירוקים הנוראיים שמתפוצצים וכו' ואין לך ממש סיכוי לשרוד בחוץ, אז אתה חוצב לעצמך איזה חור קטן במערה כדי לשרוד. כדי להשיג משאבים יותר רציניים כמו ברזל או יהלומים בשביל הכלים היותר רציניים אתה צריך לבנות לעצמך מכרה ולהתחיל לחפור. רוב הסיכויים שבסופו של דבר תיתקל במערכת מערות טבעית עם קצת משאבים והרבה אויבים, וזה החלק המגניב כי בגלל שהכל מחולל רנדומלית אתה באמת יכול למצוא את עצמך בחור באמצע שום מקום כשאתה לא יודע איך לצאת משם. ובסופו של דבר אתה בונה דברים כאלה:

אין לו חיי חברה אה?

04/09/2010 [04:48:23]
סביר
לא ניתן לדרג

Shido
דוקטור ל-8 ביט
האמת שזה נשמע משחק מעולה, אבל עדיין לא הבנתי כמה דברים
מה שאתה בונה/אוסף נשמר איתך כל הזמן? המטרה היא רק לשרוד במשך זמן מסוים או שיש לך איזה משהו להשיג?

נערך ע"י Shido בתאריך 04/09/2010 [04:49:25]
 04/09/2010 [05:27:36]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
אתה יכול ליצור תיבות שיחזיקו את הדברים שאתה לא צריך עליך(או שאם אתה מתקמצן על עץ אתה יכול פשוט לזרוק הכל על הרצפה), אבל את רוב הכלים אתה מן הסתם סוחב איתך. ברגע שאתה מת אתה מופיע בנקודה שבה התחלת את המשחק בלי כלום וכל החפצים שסחבת נמצאים איפה שנהרגת. מה שאתה בונה נשאר לתמיד כל עוד לא קורה משהו שיהרוס אותו, ואין בינתיים מטרה כלשהי שאתה צריך להשיג למרות שהמשחק עדיין באלפא אז אנאערף.

04/09/2010 [05:34:30]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
אה כן, וכל הכלים במשחק נשחקים ומתכלים אז אתה תמיד חייב לשמור על תפוקה מסוימת.
בניתי גרם מדרגות!

04/09/2010 [15:55:20]
סביר
לא ניתן לדרג

Shido
דוקטור ל-8 ביט
הרמת הקושי עולה כל לילה? כי אחרת זה מהמשחקים האלה שהם סופר קשים בהתחלה, אבל רק הופכים ליותר ויותר קלים עם הזמן (החפצים והמבנים שלך נשארים). ואם אין מטרה אז זה הופך את כל הסיפור לחוזר על עצמו, שבו הגעת למצב שאתה חזק ואז שום דבר לא קורה. למרות שזה עדיין נשמע חתיכת משחק מגניב ומקורי (וגם מלחיץ לאללה).

04/09/2010 [18:38:54]
סביר
לא ניתן לדרג

RedDie
דרגה 13
כנס לפרופיל של RedDie  שלח הודעה פרטית לRedDie  הוסף את RedDie לרשימת החברים שלך
מ: Vault 13
מצד אחד זה נשמע מעניין, מצד שני נשמע כמו חפירה שלא יהיה לי כוח להשקיע בה, וגם - תסלחו לי - הגרפיקה לא יושבת לי טוב בעין. לראות חרב אובר מפוקסלת על חצי מסך זה פשוט מציק לי.

04/09/2010 [21:16:39]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
האויבים לא משתפרים או משהו כזה, וזאת באמת מבחינתי הבעיה הכי רצינית במשחק נכון לעכשיו. האלה שמתפוצצים עדיין יהרגו אותך בפגיעה אחת אם הם מפתיעים אותך(

), ואם אתה נופל ללבה או משהו כזה אז אתה כנראה תאבד את כל הדברים שיש עליך, אבל אתה כן מגיע בסופו של דבר לשלב שבו שאר הדברים הם לא באמת איום.

07/09/2010 [19:04:14]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
שיפרתי את הבית:

המפלים יוצרים תעלת מגן, אז אפילו יש לזה הצדקה מעבר ל"לבנות מגדלים זה כיף"!

07/09/2010 [19:24:29]
סביר
לא ניתן לדרג

עוף החול הצודק
דרגה
כנס לפרופיל של עוף החול הצודק  שלח הודעה פרטית לעוף החול הצודק  הוסף את עוף החול הצודק לרשימת החברים שלך
מ: באר שבע
קניתי גם, אני מוצא שלשמור על אסתטיקה של דברים שאני עושה זה ממש ממש קשה, בעיקר בתעלות.

07/09/2010 [19:32:41]
סביר
לא ניתן לדרג

KurtH‎
מנהל פורום קהילת גיימר
תעלות זה שואה בגלל שלאף אחד אין מושג איך מכניקת הנוזלים במשחק הזה עובדת. אתה עובד עם דליים,  כן?

« לדף הבא
דיון מיינקראפט הרשמי!!! 
הפורום נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום פעולה, תפקידים ומשחקי מכות

סה"כ 18 תגובות
על פני 2 עמודים
עבור לדף: