שכחת סיסמה? הרשמה כניסה
דיון חדשות Modern Warfare 2 מרוכז (תגובה 86!!) 
Bookmark and Share
הדיון נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום Call of Duty

סה"כ 92 תגובות
על פני 7 עמודים
עבור לדף:
« לדף הבא לדף הקודם »
מאת תוכן
 01/09/2009 [21:23:50]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
כנס לפרופיל של ^RaNgeR^  שלח הודעה פרטית ל^RaNgeR^  הוסף את ^RaNgeR^ לרשימת החברים שלך
מ: ניו-יורק
1 לספטמבר, 2009
==============

סירטון המולטיפלייר החדש יצא! ! !

כמו שהובטח משבוע שעבר, Infinity Ward סוף-סוף הוציאו את סירטון המולטיפלייר החדש של MW2!

היכנסו לכאן כדי לראות! (HD כלול + נתיחה של הסירטון)

היכנסו לכאן כדי לראות את הניתוח של IGN ו-GameTrailers!

יומיים עברו מאז יציאת הסירטון והאתר MW247.com, IGN ו-GameTrailers, עשו ניתוח כל אחד של הסירטון. מאחר והניתוחים הם פחות או יותר אותו דבר, החלטתי להשוות ביניהם ולכתוב את זמני הקטעים לפי סירטון המקור:

0:05 - אפשר לשמוע מדובב שאומר "AC-130 IS IN THE AIR", הכוונה שהמטוס AC-130 עלה לאוויר

0:08 - השחקן משתמש ברובה סער FN SCAR-H (נראה ללא חיבורים) + מיקום המשחק הוא בריו דה-ז'ינרו, ברזיל + אפשר לשמוע מדובב שאומר "...UAV ONLINE", הכוונה שהמזל"ט באוויר

0:10 - שחקן השותף משתמש במגן פרעות

0:13 - ה-AC-130 פינה את הדרך בעזרת תותח 105 מ"מ (?)

0:18 - מצב משחק "Capture The Flag" (כבוש את הדגל), חדש במיוחד בסדרת CoD

0:20 - למעלה בצד ימין, פעולות השחקן נרשמות

0:24 - חלון קופץ למטה לאחר הריגה (כנראה כינויים שמותאמים אישית?)

0:27 - אפשרות לשחקן להרים רובה סער כמו שלו, FN SCAR-H

0:30 - למטה בצד שמאל, צד לחימה נוסף במשחק או תמונת לוגו של קלאן?

0:30 - התקבל Killstreak של 3 הריגות, המאפשר להזמין UAV

0:40 - כשהשחקן מטעין את הרובה ומפנה אותו לצד, אפשר לראות שכתוב על הרובה "Infinity Ward, USA"

0:42 - אפשרות לשחקן להרים תת-מקלע MP5k

0:46 - השחקן שולף ודורך תת-מקלע MP5k

0:47 - אפשרות לשחקן להרים רובה סער Steyr AUG (או שזה המקלע Steyr AUG?)

0:51 - התקבל Killstreak חדש במשחק של 4 הריגות, המאפשר להזמין "AIRDROP" (כנראה אספקה?)

0:53 - התקבל Killstreak חדש במשחק של 5 הריגות, המאפשר להזמין "PREDATOR MISSILE" (כביכול מזל"ט שמשגר טילים מונחי לייזר, במקום הסיוע אווירי של המטוסים ב-COD4)

0:58 - אפשרות לשחקן להרים רובה צייד AA-12

01:04 - אפשרות לשחקן להרים תת-מקלע UMP-45 (כנראה וזה מאשר שהנשק יהיה במשחק) + שחקן נוסף עם מגן פרעות גורם להריגה

01:07 - אפשרות לשחקן להרים רובה סער TAR-21 FMJ (הפירוש FMJ הוא Full Metal Jacket) + ליכלוך ודם עף על המסך עקב פגיעת ה-RPG (שזה בעצם כביכול משגר הטילים AT-4 או כל משגר טילים אחר)

01:13 - השחקן שולף אקדח USP (שימו-לב שבנוסף לאקדח, השחקן השתמש ברובה העיקרי SCAR ורובה משני MP5k במקום רק שני נשקים)

01:23 - אפשר לראות ניצוצים עפים מהפגיעה בקיר עקב הכדורים

01:41 - למעלה בצד שמאל, ככל הנראה הרדאר השתבש ע"י ה-Perk שהוא UAV Jammer + כנראה המשחק מתרחש באפגניסטן? + השחקן משתמש בתת-מקלע KRISS Super-V

01:43 - המארח עזב את השרת, אבל השחקן עדיין נשאר בשרת עצמו בזמן שהשרת מחפש מארח חדש

01:51 - אפשרות חדשה לזריקת סכין (אולי במקביל לזריקת רימונים או במקום?)

01:54 - התקבל המשפט "Buzzkill!" בגלל ההריגה (אולי אתגר?)

01:55 - שני חיבורים על הרובה במקום אחד (כוונת הסתערות + משתיק קול; אולי סימן ל-Perk חדש?)

01:56 - התקבל המשפט "Bullseye!" בגלל ההריגה (אולי אתגר?)

מנהל פורום Call of Duty ופורום משחקי אימה לשעבר.
נערך ע"י ^RaNgeR^ בתאריך 02/09/2009 [01:11:17]
נערך ע"י ^RaNgeR^ בתאריך 02/09/2009 [01:15:55]
נערך ע"י ^RaNgeR^ בתאריך 03/09/2009 [20:20:19]
 01/09/2009 [23:57:54]
סביר
לא ניתן לדרג

Companion
ליץ' קינג
כנס לפרופיל של Companion  שלח הודעה פרטית לCompanion  הוסף את Companion לרשימת החברים שלך
מ: Vgames

ניתוח אנימצי? 

חחחח :P 

הגיימפליי החדש נראה מעולה. 

שיחקו אותו על האקס בוקס. 

Chili-P. It's my signature, yo
 02/09/2009 [08:50:40]
סביר
לא ניתן לדרג

Optimus PRlME
אזרח מושתן
כנס לפרופיל של Optimus PRlME  שלח הודעה פרטית לOptimus PRlME  הוסף את Optimus PRlME לרשימת החברים שלך
מ: Ishimura
וואו שיחקו אותו על האקסבוקס?
אתה כנראה לא מבינים אבל תנועה חלקה כמו שלו וזמן תגובה מהיר זה כנראה מישהו ממש סוס.

03/09/2009 [21:42:16]
סביר
לא ניתן לדרג

Parkinson
דרקון ירוק
כנס לפרופיל של Parkinson  שלח הודעה פרטית לParkinson  הוסף את Parkinson לרשימת החברים שלך
נכתב ע"י Optimus PRlME בתאריך 2009-09-02 08:50:40
וואו שיחקו אותו על האקסבוקס?
אתה כנראה לא מבינים אבל תנועה חלקה כמו שלו וזמן תגובה מהיר זה כנראה מישהו ממש סוס.

אכן

07/09/2009 [23:34:19]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
כנס לפרופיל של ^RaNgeR^  שלח הודעה פרטית ל^RaNgeR^  הוסף את ^RaNgeR^ לרשימת החברים שלך
7 לספטמבר, 2009
==============

קית' דיוויד מדבר על משחק קולות

ל-GameSpot היה ריאיון עם קית' דיוויד, אחד מהמון משחק קולות ב-Modern Warfare 2.

קית' דיוויד הוא שחקן הוליוודי שעשה בעבר קולות ב-Mass Effect 2 ו-Halo 3 ב-Xbox 360. ל-GameSpot היה את ההזדמנות עם קית' דיוויד על משחק הקול שהוא עושה, התפקיד שלו ב-Modern Warfare 2 והחוויה שלו בשטח העבודה.

הריאיון של קית' דיוויד:

GameSpot: מתי בדיוק התחלת את החלק הקולי שלך?
קית' דיוויד: אני עדיין עובד על זה. יש לנו עדיין חלק או שניים לעשות.

GameSpot: אז אתה עדיין מקליט?
קית' דיוויד: אתה יודע, מה שקורה זה, אנחנו נכנסנים, עושים קצת, ואז הם מכניסים את זה למשחק. אחר-כך אנחנו חוזרים, ואם אנחנו חייבים, אז חוזרים עליו. אבל תשמור את הפיצוצים לבסוף, הקרב הכבד.

GameSpot: אז מה שמו של הדמות שאתה תשחק?
קית' דיוויד: אני משחק בתור מפקד אמריקאי, אבל סלח לי שאני לא זוכר את שמו כרגע.

GameSpot: האם זה תפקיד גדול?
קית' דיוויד: ובכן, עדיין לא ראיתי את כל המשחק. אבל אני מאמין שזה תפקיד די גדול. אני התחלתי לאמן את השחקן ואז אנחנו מכניסים אותי לקרב. אז, אני חושב שזה גדול.

GameSpot: כמה שורות אתה חושב שתקליט במשחק?
קית' דיוויד: הו, אלוהים. תסתכל על זה ככה, יש לי עדיין 150 שורות בדרך.

GameSpot: אז כמה שעות אתה חושב שייקח לתרגם את זה?
קית' דיוויד: אני בטוח שהכל מסודר, זה יהיה 10 שעות.

GameSpot: זה רק שחקן אחד, נכון?
קית' דיוויד: נכון.

GameSpot: ובכן, כבר אמרו ש-Modern Warfare 2 יהיה המשחק שיימכר הכי הרבה בכל הזמנים.
קית' דיוויד: כן. זה ענק. וכך, מה שאני בהחלט מעריץ בקית' ארם (המפיק של Infinity Ward) ואת העבודה שלו ואת הצוות שלו זה שהם שקדנים. המשחק נראה מדהים. אני לא משחק במשחקים האלה וזה גורם לי לשחק בהם כי זה כל-כך מרגש. תמיד קורה משהו. אני אסתכל על המצב שבו השחקן עומד להיות וזה כאילו, "אלוהים אדירים!" אתה יודע, אם תיכנס ל-YouTube ותראה תצלומים אמיתיים של חיילים בעירק שמפציצים בצולפים, זה כל-כך מרגש, או בכמה מקרים, לא מרגש כמו המשחק. במשחק, אתה לא רוצה לשבת פה או שם ולחכות לשעתיים שהאויב פתאום יופיע.

GameSpot: אני ראיינתי את ריי ליוטה ב-2002 ודיברנו על העבודה שלו ב-Grand Theft Auto: Vice City. הוא אמר שהוא היה צריך לראות את המפתחים עושים משחק כי הגראפיקה עדיים לא גמורה. לאן הגיע התהליך הזה מאז?
קית' דיוויד: או, לא. הגראפיקה שלי גמורה. אני באמת קיבלתי לראות את הדבר עצמו, והיוצרים, הסבירו לי מה אני עומד לעבור. ואני לא תמיד הראשון. כמה מהקולות האחרים עדיין שם. מחר, אני חושב, אני מסיים את החלק שלי. אני אכנס והם יצטרכו ולשים את מה שדיברתי עד עכשיו. אז, יגיע לי לשמוע את הדברים שעשיתי כבר, מה שמרגש.

את הריאיון המלא של GameSpot אפשר לקרוא
כאן!

12/09/2009 [15:37:29]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
11 לספטמבר, 2009
===============

פסל של 'סואפ'

החברה היפנית Kotobukiya בעלת ה-60 שנה של ניסיון, בנתה פסל שמבוסס על הדמות 'סואפ' במשחק. Amazon הצהירו שהפסל בגודל של 30 ס"מ, זמין לקנייה רק בארה"ב ב-79.99$ (301 ש"ח) ומשלוח בחינם.

הפריט יימכר לעולם עם יציאת המשחק ומכיל:

*פסל 1/6 בגודל 30 ס"מ
*מתאר את הוותיק סרן ג'ון 'סואפ' מק'טביש מכוח משימה 141 (Task Force 141), מצויד עם מדי הסוואת שלג מותאם ונשקים שרואים במשימה "Cliffhanger" במשחק
*3 סטים של נשקים וזרועות להחלפה, הכולל: מכוש לטיפוס הרים כפול, אקדח 45. כפול ורובה Mk. 14 שאפשר להדביק על הגב אם לא בשימוש
*בסיס קרח שטחי עם חדר קטן לשים שם נשקים שלא בשימוש
*קופסאת אריזה עם MW2 ו-Infinity Ward שכתוב עליו

13/09/2009 [15:53:33]
סביר
לא ניתן לדרג

~Run Like Hell~
לוחם מנוסה
כנס לפרופיל של ~Run Like Hell~  שלח הודעה פרטית ל~Run Like Hell~  הוסף את ~Run Like Hell~ לרשימת החברים שלך
לגבי הסרטון של המולטי-פלייר.. לא יודע מה איתכם.. יש תבור ולי זה סיבה מספיק טובה לשחק בזה ^^

17/09/2009 [12:21:21]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
16 לסטפמבר - 2009
================

תמונות חדשות מהמולטיפלייר

Infinity Ward פירסמו במשרדים שלהם תמונות מולטיפלייר חדשות שחלקן קשורות לסירטוני מולטיפלייר החדשים שהוציאו:

17/09/2009 [12:31:02]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
16 לספטמבר - 2009 (המשך)
===============

גיימפליי של מצב משחק Domination

ישנם 4 חלקים ואפשר לראות אותם כאן:

http://www.modernwarfare247.com/news/mw2-domination-gameplay

גיימפליי של מצב משחק Demolition

ישנם 5 חלקים ואפשר לראות אותם כאן:

www.modernwarfare247.com/news/more-modern-warfare-2-multiplayer-action

גיימפליי של מצב משחק Team Deathmatch באפגניסטן

ישנם 2 חלקים ואפשר לראות אותם כאן:

www.modernwarfare247.com/news/team-deathmatch-in-afghan-desert-setting

ריאיון של Screw Attack על MW2

הריאיון של Screw Attack הוא מבין הראשונים שזכו לראיין את רוברט בוולינג על המשחק אירוע שמגלה את המשחק:

www.modernwarfare247.com/news/screw-attack-modern-warfare-2-interview

17/09/2009 [17:14:36]
סביר
לא ניתן לדרג

Rome101
סנאי נצחי
כנס לפרופיל של Rome101  שלח הודעה פרטית לRome101  הוסף את Rome101 לרשימת החברים שלך
מ: אוד רוצה סנאי
תכניס את ניתוח התמונות שלי בבקשה.

סנאים זה דבר קדוש! All roads lead to Rome101.
 17/09/2009 [18:51:16]
סביר
לא ניתן לדרג

Dunul
Pvt. Ryan
כנס לפרופיל של Dunul  שלח הודעה פרטית לDunul  הוסף את Dunul לרשימת החברים שלך
מ: Normandy
המון תודה על המידע..
אבל.. מתי דמו??

"We in the nazi killing' business, and business is BOOMING!" Lt. Aldo Rayne, Inglorious Bastards
 17/09/2009 [19:21:20]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
נכתב ע"י Dunul בתאריך 2009-09-17 18:51:16
המון תודה על המידע..
אבל.. מתי דמו??
הם לא הכריזו על דמו עוד שהכריזו רק על המשחק עצמו. דמו כנראה לא יהיה ואיפלו לא בטא.

17/09/2009 [19:32:36]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
קרדיט ליואב (Rome101) על שניתח את המידע החדש ש-IW הוציאו:

מערכת תהילה

זה בעצם סופר את ההתמחויות שלך. לא ברור אם זה למשך כל הזמן שאתה משחק או לכל סיבוב משחק, אבל זה קיים וזה מגניב. וכנראה רק למולטיפלייר.
בתמונה, משמאל לימין: Pathfinder, תואר שמוענק מהזמנת הכי הרבה סריקות שטח (UAV RECON באנגלית); SPRAYER, תואר שמוענק ע''י השגת הכי הרבה הריגות מקו-המותן (בלי SCOPE); אחרון הוא ה-VENGFUL, שמושג ע''י הכי הרבה PAYBACKS (הריגה של אוייב לאחר שהרג אותך, אם להשתמש בהיגיון טיפה).

פרקים
ה-PERKS חוזרים, והפעם יש כאן ארבעה!
בתמונה, מלמעלה למטה: Sleight of hand המוכר, שמעניק טעינה מהירה יותר (פי 2, לא?); Stopping Power שהופיע גם ב-COD4 וגם ב-COD5, ומעניק נזק כפול (במקום להוריד מישהו עם שני כדורים, אתה הורג אותו באחד); COMMANDO, שזה PERK חדש שמעניק טווח כפול למתקפת MELEE (כלומר, סכין). נשמע שימושי.
בנוסף יש משהו חדש שנקרא DEATH STREAK, ובתמונה ניתן לראות שהבחור בחר ב-Copycat, בעברית "חקיין", לא כתוב מה הפרק הזה עושה. בגלל התמונה של המסיכה, אפשר לשער שהפרק הזה מסווה אותך במדי האוייב, אך שום דבר אינו בטוח (מה גם שזה נשמע מאוד לא מאוזן).

CLASS

ניתן שוב לשנות את השם של ה-CLASS שלכם.
*אפשרות נוספת היא להחזיר את ה-CLASS לברירת המחדל שלו.

נשקים
ארבעה נשקים משניים (התמונה לא בפוקוס, לא הבנתי מה הם בדיוק, הבנתי שהראשון זה אקדחים אוטומטיים, כלומר עוזי וכאלה).
M4A1 חוזר, כמובן, אך נוספו לו לפחת שתי תוספות חדשות שלא ברור מה הן ומה הן עושות (התמונות חצויות בגלל מסכי הבחירה).
ה-C4 נקרא עכשיו SEMTEX, אני משער שזה בעצם אותו דבר.
יש רימוני פלאש, כמובן, אך עכשיו יש שניים כאלו. אני מניח שזה ככה לפי ברירת מחדל, לא רואים פרק שמציין את זה.
אפשר לבחור משגרים, אחד מהם הוא משגר רימונים קצר-קנה. (*לפי התמונה, משגר הרימונים M79 הוסף למשחק)
כשבוחרים רימונים, אפשר עכשיו לבחור בין רשימה של נשקים שימושיים:
רימון רסיסים, ה-Frag Grenade הנודע; חבילת סמטקס (C4, בת'כלס); סכין לזריקה (ראינו איך זה עובד באחד הסרטונים הקודמים); מגן פצצות (האם זהו לא ה-RIOT SHIELD? אולי יש יותר ממגן אחד? ), משהו מסתורי שנקרא Tactical Insertion, שנותן לשחקן לבחור איפה לעשות RESPAWN. יש עוד שני תוספים שחסומים, ורק המפתחים (ואולי גם אלוהים, תלוי במצב ההדלפות ב-IW) יודעים מה נמצא שם.
יש לנו את המחליף של ה-RPG, ה-AT4 (טיל נ''ט).
אז אפשר לקחת נשק עיקרי, נשק משני, ציוד ורימון מיוחד (כנראה הלם/פלאש/עשן). מעניין, מעניין מאוד.

STREAKS

במשחקים הקודמים, כל פעם שהרגנו מספר מסויים של אוייבים ברצף, קיבלנו בונוס. ב-COD4 זה היה UAV לשלוש הריגות, הפצצה אווירית טקטית לחמש והליקופטר לשבע.
הנה הרשימה החדשה:
3 - UAV
4 - חבילת תחמושת (נופלת באיזור אקראי)
4 (כן, זה אותו רצף) - COUNTER-UAV, כלומר מבטל את ה-UAV של היריב. שימושי!
5 - Sentry Gun - אין לי מושג מה זה עושה, ככל הנראה זה תותח גדול שיורה על חלקים של המפה בדומה ל-AIRSTRIKE
5 (שוב, צריכים כנראה לבחור) - Predator Missile, טיל בליסטי
אי אפשר לראות הרבה, התמונה לצערנו בפוקוס על הבנאדם במקום על מה שחשוב - התפריט.
11 יקנה לשחקן שליטה על מטוס AC130, בדומה לשלב Death from Above ב-COD4, זה צריך להיות פשוט פאקינג אדיר!

17/09/2009 [20:46:09]
סביר
לא ניתן לדרג

OHAD69
דרואיד
כנס לפרופיל של OHAD69  שלח הודעה פרטית לOHAD69  הוסף את OHAD69 לרשימת החברים שלך
מ: ראה את הפין
אחלה השקעה תודה אחי

say hello to my little friend **מוריד תחתונים**
 18/09/2009 [03:19:11]
סביר
לא ניתן לדרג

^RaNgeR^
קולוסוס
17 לספטמבר - 2009
================

ריאיון של Giant Bomb על המולטיפלייר

זהו הריאיון שכולם חיכו לו! עוד באורך של כ-15 דקות, רוברט בוולינג מדבר על רוב המולטיפלייר עצמו:

www.modernwarfare247.com/news/multiplayer-interview-by-giant-bomb

סיכום הריאיון:

נשקים
הנשקים שודרגו בהמון דרכים. לא רק כמות הנשקים שזמינה, אבל גם הדרך בשימוש שלהם. Infinity Ward הוסיפה קלאסים חדשים של נשקים, גם כן, נשקים חדשים לקלאסים הקיימים. זה עדיין לכוון ולירות כמובן, אבל אפשר לבחור בין לשתק את רובה הצלפים שלכם, לבין, בוא נאמר, שטגאן אוטומטי. במקום המקום המסורתי של האקדח, יש עכשיו נשקים עיקריים (Primary Weapons) ונשקים משניים (Secondary Weapons). הנשקים המשניים יכולים להיות מספר של דברים שונים, למשל: שטגאן, משגר רימונים, אקדח אוטומטי.

ציוד

רימון הרסס נמצא כעת בקטוגריית ציוד. מקום ציוד זה יכולים להיתאם אישית בשביל להחזיק אחד מתוך מספר של פריטים שבגדול משנים את צורת הגיימפליי שהתרגלנו אליו עד עכשיו. אחד מהם זהו סכיני הזריקה, עם זה אתם לא תצטיידו עם רימון. לאחר שזרקם סכין, אתם יכולים להרים אותו ולזרוק אותו עוד פעם. ציוד נוסף שאפשר להשתמש במולטיפלייר זהו רימון הסמטקס, מגן הדיפה ושיבוץ טקטי. הציוד האחרון מאפשר לזרוק נור על נקודה מסויימת שאתם רוצים לעשות בא respawn, שיכול להיות טוב מאחורי קוי האויב. לאחר שתמותו, אתם תעשו spawn באותה נקודה שבחרתם. עם כל הדברים האלה שאפשר לשנות לפי בחירה שלכם, Modern Warfare 2 ממש לא יהיה כמו Call of Duty 4: Modern Warfare.

פרסי Kill Streak
זה יהיה בחירה שלכם איך לסדר את פרסי ה-Kill Streak משלכם. אתם יכולים לבחור 3 מבין מה שאתם רוצים, בין אם זה שלושת הפרסים הראשונים (רצף הריגות 3, 4 ו-5) או שלושת הפרסים הגבוהים יותר (רצף הריגות 9, 11 ומעל 15).

@7 הריגות - UAV
מזל"ט שמגלה את סביבת המפה לאורך זמן מוגבל.

@4 הריגות - Care Package
אספקה שצונחת ובוחרת אוטומטית Kill Streak, מ-Predator Missile (סביר להניח) ועד AC-130 (סביר להניח פחות).

@4 הריגות - Counter UAV
משבש את ראות המזל"ט.

@5 הריגות - Sentry Gun
מכונת ירייה אוטומטית שאפשר להניח בנקודות אסטרטגיות. זהו חבר צוות נוסף (נייח) שאינו מפספס!

@5 הריגות - Predator Missile
טיל מונחה ע"י השחקן בשביל לפוצץ נקודה מסויימת.

@6 הריגות - Precision Air Strike
עוד לא צופה בפעולה, אבל יכול להיות כמו ה-Predator Missile רק בתור סיוע אווירי?

@7 הריגות - Attack Helicopter
מזמין את המסוק כמו ב-COD4 שיהרוג אוטומטית את כל האויבים שהוא מוצא עם התותח שלו. יכול להיות שגם זה נשלט ע"י השחקן, אבל עוד לא אושר.

@9 הריגות - Pave Low
מסוק תקיפה נוסף שחמוש בכבידות, ויורה טילים. יכול להיות שזה גם נשלט ע"י השחקן, אבל עוד לא אושר.

@11 הריגות - ספינת תותחים AC-130
מטוס תקיפה שיורה צריח בקוטר 25 מ"מ, תותח בקוטר 40 מ"מ והתותח הרצחני בקוטר 150 מ"מ.

@15 הריגות - לא ידוע
לא ידוע.

פרסי Death Streak
תקבלו את הפרסים האלה אם תמותו 4 או 5 פעמים ברצף. Death Streaks מיועדים לשחקנים הפחות מתקדמים שמתקשים בלהרוג ונהרגים שוב ושוב בלי שהרגו בעצמם. ה-Death Streak נותן לשחקן יתרון לעזור לו להרוג ברגע שהם נהרגו מספר פעמים בלי שהרגו.

@Copycat
השחקנים מקבלים את ה-Class שאיתו האויב הרג אותם, גם אפילו אם השחקנים לא פתחו את הציוד של אותו Class שקיבלו.

@Painkiller
החשקנים מקבלים תמריץ של הבריאות ברגע שעושים respawn, אבל, תמריץ הבריאות פועל זמן מוגבל.

כינויים
אלה הם אישיים של השחקן, והם מתארים את דרגת השחקן, סוג השחקן שהם, לדוגמא אם השחקן עושה המון הריגות עם סכיני זריקה אז הוא יפתח תמונה להתאים אישית את הכינוי שלו, בשביל להראות את רצף ההריגות שלו באותו איזור. תוספות יכולים להיפתח בשביל הרבה דברים שונים ואז יכולים לפעול ע"י השחקן בשביל להראות לאחרים. "עוד אלמנטים שגורים לשחקנים להיות מפורסמים."

דירוגים

מערכת הדרגות בונתה מחדש, הפעם עד לרמה של 70. משנה את כמות הנקודות של הריגות, כיבוש מטרות ונקודות בשביל דברים ספיציפיים, כמו: להפיל מסוק. אתם עכשיו זוכים ליותר רק מהריגות ולהשלים מטרות, יש עכשיו פרסים ל-prestiging, וגם יש עדיין דברים לפתוח אפילו עם יש לכם פרסטיג' מלא. "אלמנטים חדשים לפרסטיג'."

« לדף הבא לדף הקודם »
דיון חדשות Modern Warfare 2 מרוכז (תגובה 86!!) 
הדיון נעול
 חזור לדף פורומים ראשי
 חזור לפורום Call of Duty

סה"כ 92 תגובות
על פני 7 עמודים
עבור לדף: